İçeriği gör

677 saker

Yeni Üye
 • İçerik

  17
 • Katılım

 • Son Ziyaret

Topluluk Puanı

82 İyi

1 Takipçi

KHK Bilgisi

 • KHK
  677
 • Kurum
  Emniyet Genel Müdürlüğü
 • Kriterler
  Kriter Yok
 • Komisyon Kararı
  Kabul

İdari Yargı Bilgisi

 • İdari Süreç
  Dava Bulunmuyor

Adli Yargı Bilgisi

 • Adli Süreç
  Beraat/Kyok

Güncel Profil Ziyaretleri

671 profil görüntüleme
 1. 677 saker

  İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

  Öyle sacmalik mi olur? Asli görevini para karşılığı nasıl yapar memur?
 2. 677 saker

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Hiçbirsey yapamıyorsun öylece ekrana bakıp kalakalıyorsun. Bu süreçte o kadar yıpranmış ki duygularımız ne sevinebiliyor insan, ne de üzülüyor. Sanki bir taşa bakar gibi kalıyorsun öylece. İcin doluyor; lanet edesin geliyor çektiklerine. Geride kalan masumlara üzülüyor o an yüreğin ve içinden çıktığın kumpasa doğru dürüst sevinemiyorsun bile. Kızının söyledikleri geliyor aklına “baba sen bi daha polis olma ya tekrar atarlarsa seni” deyişi. Kalakalıyorsun öylece olduğun yerde katılaşmış bir taş gibi bakıyor gözleriniz boşluğa. Bu muydu diye soruyor içinizden bir ses; bu muydu bu kadar acının bedeli. Rabbim tüm masumların yardımcısı olsun.
 3. 1 kasım iade yine düştük desene abi tombalaya
 4. 112 kişilik liste içinde olup aranmayanlar acaba Araştırma merkezinde mi görevlendirildiler sizce? Tebligat mi bekleyeceğiz sizce?
 5. 677 saker

  OHAL Ve KHK Mağdurları 3

  Tünelin ucundayız karanlıklar aydınlığa mahkumdur ...!
 6. 677 saker

  OHAL Ve KHK Mağdurları 3

  Hayırlısı En azından bu onursuz lekeden kurtulduk devrem. Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler. rabbim tüm masumların yardımcısı olsun.
 7. 677 saker

  OHAL Ve KHK Mağdurları 3

  12 sene önceki 2 aylık SGK kaydı KOD AD KYOK Aldım 8. Ayda
 8. 677 saker

  OHAL Ve KHK Mağdurları 3

  İADE OLDUM EGM 677 Ama buruk bir sevinçle, gülemiyorum ya da aglayamiyorum. Sanki duygularımız alınmış, yüzlerce masum var daha. Dört duvar arasında ve açık cezaevlerinde yaşayan, yürüyen ama nefes almayı unutan bedenleriz biz. Rabbim bizim gibi tüm masumların yardımcısı olsun. Allah büyüktür o herseyi görür.
 9. 677 saker

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  @Saphyr ben de o dertle muzdaribim kardeş aynı psikolojideyim
 10. 677 saker

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  O psikopatlikta yalnız değilsin
 11. Kesinlikle çalıştığı son birime. En yakın Bilgi alanı çalışılan son kurum olarak görülüyor haliyle. Bununla ilgili MEB ise personel ya da idari kısımlardan, asker ise atama dan, polis ya da iç güvenlik birimi ise istihbarattan Bilgi alınıyor.
 12. 677 saker

  İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

  Rabbim bize de nasip etsin inşalllah o günleri! Rüya gibi geliyor. İnsanın adının onurunun temize çıkması kadar güzel bir duygu yokmuş dünyada. Çektiğimiz çekilen her acının tarifi yok. Ben de aranmışım kurumdan. KYOK alalı 1 ay kadar oldu. İade olacağımı Ümit ediyorum ama o anki sevincim aynı sizin gibi olur sanırım. Buruk ama şaşırtıcı. Rabbim masumların koyucusudur.
 13. 677 saker

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  Hayırlı cumalar tüm masumlara Bulunduğunuz ildeki ohal komisyonuna gidin bir dilekçe ile komisyona iletilmesini talep edin tarih ve evrak sıra numarasını almayı unutmayın. Allah hakkınızda hayırlısını versin.
 14. 677 saker

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  Ooo bunlar ufak tefek tuhaflıklar güzel ülkemde daha ne türlü türlü tuhaflıklar tesadüf ediyor insana Allah beterlerinden korusun
 15. 677 saker

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  İhrac olup bedellisini Erzincan da yapan birebir tanıdığım kaderdaşım var, sıkıntı yapma rahat geçer. Önemli olan bu zor günlerin geçmesi. Allah masumların yar ve yardımcısı olsun.
×
×
 • Yeni Oluştur...