İçeriği gör

derebom

Üye +++
 • İçerik

  260
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • İçerik Ödülü

  1

derebom | Son Ödül • Temmuz 23 2019

derebom • En Beğenilen İçerik!

Topluluk Puanı

530 Mükemmel

1 Takipçi

derebom Hakkında

 • Rütbe
  Plus

KHK Bilgisi

 • KHK
  677
 • Kurum
  Emniyet Genel Müdürlüğü
 • Kriterler
  Amir Kanaati
  SD Kart - Garson
 • Komisyon Kararı
  Ret

İdari Yargı Bilgisi

 • İdari Süreç
  Dava Bulunmuyor

Adli Yargı Bilgisi

 • Adli Süreç
  Beraat/Kyok

Güncel Profil Ziyaretleri

Pasif. Profili ziyaret edenler, bu bölüm üye tarafından aktifleştirimeden görüntülenmez.

 1. derebom

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  https://t24.com.tr/haber/cemal-enginyurt-bos-bos-konusmaya-gerek-yok-mhp-den-ihrac-olduk-transfer-olmadik,894088 Çok gönül ve kalp kırmış beyefendi.!!! Acaba kırdıkları kendi yandaşlarımı. KHK lılar için söyledikkeri de aklına geliyormu acaba. Bunları söylemesi için illa ihraçmı olması gerekiyordu. Çok mazlumların ahını aldılar. Bugün olmazsa yarın hepsi pişman olacaklar. Ahlar yerde kalmayacak Allahın izniyle.
 2. derebom

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Bu arkadaşında maaşı kesilsin, son maaşı iade alınsın, pasaportuna şerh konsun, çocukları da işe giremesin, kendisi meclise giremesin, çünkü muhalefet etti hükümete ve partisine, kesin haindir. Bunlar yapılsın anlar o zaman bu ülkede bizim ne çektiğimizi ve ne kadar kolay bu ülkede insanlara hainlik suçlamasının yapıştırılabileceğini........
 3. s.a devrem buraya yeni üye oldum. aynı iftira altındayız. EA-0 benimde . idareye dilekçe yazcam savunma için bu 0 şimdi hakkında bilgi sahibi olunmayan anlamına mı geliyor.Bunu teyit etmek için sana sorayım dedim. Bazı arkadaşlara red geldi bende bu 0 üzerine yazmak istiyorum .Düşüncen nedir seninde 

  1. derebom

   derebom

   Doğrudur devrem. Benim takipsizlikte öyle yazıyor. (0) hakkında bilgi olmayan personel yazıyor. Ama komisyon 0 dan bahsetmemiş hiç. Sadece EA yazmış. Sohbet, kamp, himmet vs. Hepsi 0 yazıyor. İdaredenmi ret geldi arkadaşlara. Eğer öyleyse şaşırmam idare komisyonun tasdikçisi maalesef. 

 4. derebom

  Ankara 20. İdare Mahkemesi Kararı - Delilsiz Ret

  Allaha havale ediyoruz. Nasıl bir talimat aldılarsa yukardan..... Zerre umudum yok zaten. Hukuki süreci tamamlıyoruz
 5. derebom

  Ankara 20. İdare Mahkemesi Kararı - Delilsiz Ret

  Sağolasın kardeş bilgi için bende karar beklşyorum 20 de. Martta karar verilmiş 4 ay sonra tebliğ. Düzene bak hukuğa bak. Biz bunlardan birde vicdanlı olmalarını bekliyoruz.
 6. derebom

  Ankara 20. İdare Mahkemesi Kararı - Delilsiz Ret

  Geçmiş olsun kardeşim. Karar be zaman teblip edildi size.
 7. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Avukat Mustafa Karakum çok iyi bir avukat. İlk ihraç olduğumuzda emekli ikramiyeleri alınırmı alınmazmı tartışılırken ilk benim davamı en kısa sürede kazanmıştı. İdari davalarda ve alınamayan hakları almada işinin ehli bir avukat.
 8. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Bilgi için teşekkürler. Geçmiş olsun. İnşallah sonuç güzel olur.
 9. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Gün ışığını görmeyi bırak direk idam ederler. Vay be ya yemin ediyorum izlerken elim ayağım titredi. Şimdi de suçlarını örtmek için en çok bunlar bağırıyor. Bunlardan ne ara sıra bize geldi de fetöcü damgasını yedik, hala anlamış değilim. Daha ne örnekler var. Demek ki fetöcü olmamak için siyasetçi olmak lazımmış.
 10. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Yani her zamanki gibi filler tepişiyor. Olan bizlere oluyor biz eziliyoruz. Adam!!!! utanmadan çıkıp darbecileri bile affedelim diyor. Amaç o değil zaten, masum ve mağdurların daha fazla zulüm görmesini, işlerine dönmesini engellemek. Hey Rabbim duy sesimizi artık sana havale ediyoruz bunları.
 11. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Bazı kurumlar 2.cevaba savunma vermeyebiliyor. EGM vermediği için dosya tekemmül etmiş benimde. Öbür konuya gelince mecbur göndercekler dilekçenizi. Elinizde alındı belgesi yokmu. Arayın idare mahkemesi kalemini, onlar bazen yüklemiyor uyapa, ben aradım aynı gün girdiler uyapa.
 12. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Olabilir devrem ilden ile değişiyor. Bir ilde 15 gün sürerken başka bir ilde 3 ay sürüyor veya olumsuz veriliyor. Bunları hep duyduk. Hayırlı olsun inşallah.
 13. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Devrem kafanı takma EGM gaipten sebep uyduruyor. Hiç bir şey olmamışsa bile kesin bişeyler olmuş olabilr gibi düşün. Hepimizin aynı durum. Benimde iki ayrı tem raporu var irtibat ve iltisakı tespit edilememiştir diye. Ama birşey ifade etmiyor vicdanlı !!! hakimler için.
 14. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Doğrudur. 677 KHK. Kodlama ve üst amir kanaati. KYOK var. Dilekçeden 15 gün sonra pasaport tahdidim kalktı.
 15. derebom

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Evet kalkmış. Müracaat ettiğiniz nüfus müdürlüğünü arayın sorun, öğrenebilirsiniz. Benimde aynı durumdu, kalktı şerh.
×
×
 • Yeni Oluştur...