İçeriği gör

Tralleis

Yeni Üye
 • İçerik

  13
 • Katılım

 • Son Ziyaret

Topluluk Puanı

44 İyi

KHK Bilgisi

 • KHK
  675
 • Kurum
  Diğer Kurumlar
 • Kriterler
  Sosyal Çevre Bilgisi
 • Komisyon Kararı
  İnceleme Devam Ediyor

İdari Yargı Bilgisi

 • İdari Süreç
  Dava Bulunmuyor

Adli Yargı Bilgisi

 • Adli Süreç
  Beraat/Kyok

Güncel Profil Ziyaretleri

426 profil görüntüleme
 1. Tralleis

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  @Aklima @derebom @vergici672 @ozelharekat61 Cevabınız için teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla komisyon KYOK içeriğine bakmadan karar verir ancak olumsuz karar vermesi durumunda idari mahkeme KYOK içeriğine bakar diyebilir miyiz? Yoksa her ikisi için de sorun olur mu?
 2. Tralleis

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  @vergici672 Teşekkür ederim. İtiraz süresi 15 gün mü?
 3. Tralleis

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  "... bu itibarla şüphelinin örgüt ile ilişkisinin iltisak kapsamında kaldığının anlaşıldığı," Arkadaşlar bugün KYOK kararı tebliğ edildi. Ancak karardan önceki paragrafta klasik eylemleri tek tek sayarak "yoktur" ifadesinden sonra yukarıdaki cümle yer alıyor. Ancak neden iltisak gördüğüne dair bir ifade yok. Bu iltisak ibaresi sorun olur mu? Acaba karar itiraz etmeli miyim? Böyle bir durumda komisyon nasıl karar veriyor?
 4. Tralleis

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Dosyamın açık olması nedeniyle bekletildiğimi düşünmekteyim. Geçen ay savcılığa giderek görüştüm. 10 gün sonra emniyetten ifadeye çağırdılar. Halen bekliyorum.
 5. Tralleis

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Komisyonu ülke gündeminde TT olarak gündeme getirince kızdılar herhalde...
 6. Tralleis

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  @Karabulut Paylaştığın duyumlar için teşekkür ederim. Tutarlı ve oldukça değerli bilgiler paylaşıyorsun. Dualarımızı alıyorsun. Bu süreçte çoğunlukla, gariban ve kimsesiz, namert kurum amirlerine boyun eğmeyen, masum insanlar, mağdur edildi. Hala neyi beklediğimizi bilmiyoruz, herhangi bir bilgi kaynağımız yok, süreç ile ilgili tahminlerin ötesine geçemiyoruz. Paylaştığın duyumlar sonucu bende bir GİZEM hissi oluştu. Sosyal medyada olağan bir durum olmakla birlikte, içinde bulunduğumuz durumu göz önünde bulundurunca, bu acabalara cevap vermen benim için paylaşımların kadar önem arz etmektedir. Örneğin, kesinlik ifadeleri, teyit ettirdim vb. gibi sözler için kaynak belirtebilir misin? Son bir kaç haftada gündeme getirilen KHK'lılara Af! hususunda dillendirilenler, Kral Zeus'un paylaşımları ile senin duyumlarının birlikte analizini yaparak, detaylı bir değerlendirmeyi paylaşman faydalı olacaktır. Foruma ve bize katkılarından dolayı tekrar teşekkür eder ve bu hususları dikkate almanı temenni ederim.
 7. Tralleis

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  Yelise
 8. Tralleis

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  Ahu ÖZYURT'u hiç bir modöratöre değişmem. En kasvetli günlerde 1 dakika bile olsa bizden bahsetmesini unutmayacağım. Bu nedenle işinden oldu. Erhan USTA, Salim ŞEN, Özışık kardeşler, N.Bengisu, A.Taşgetiren ve dahası... Fikirlerine katılmam, kişiliklerini bilmem. Ama masum KHK'lıları en kasvetli günlerde gündeme getirenleri unutmayacağım. CHP'de bu süreçte masumları gündeme getirdi. Yetersiz, eksik bulabiliriz. Oy vermeyebiliriz, ama asla hakkını yememeliyiz. Bugün çözüm görününce tavır değiştirenler, keskin ve yüksek sesle beni savunanlar benim için hiç bir anlam ifade etmiyor. O iş geçti, geç kaldılar.
 9. Tralleis

  OHAL ve KHK Mağdurları 2

  @Özgür KARAGEDİK İ Yarınki twitlerde KHKlılarSayıDeğilİnsandır gibi tag gündem olabilir kanaatindeyim.
 10. Tralleis

  OHAL ve KHK Mağdurları 1

  Twitter da an itibariyle 18.500 tweet atılmış, hala gündeme giremedik. Sadece kişisel gündemde varız. Neden Türkiye gündemine giremedik acaba?
 11. Tralleis

  OHAL ve KHK Mağdurları 1

  İyi insanları devre dışı bırakmak bu kadar kolaydır. Başta siyaset olmak üzere hayatın her alanında böyle olmuştur. Acımasız eleştiriler ve iftiralar ile uğraşmaktansa geri çekilmeyi tercih ederler. Kinesyoloji hocam, bir kaç kişi için bu kadar seveninizi terk etmeyin lütfen. Bu süreçte Mete Kağan ve Kinesyoloji hocalarımın emeklerini asla ödeyemeyiz. Ayrıca iade olduktan sonra dahi bizi bu forumda da yalnız bırakmadığını göz ardı etmeyelim lütfen.
 12. Tralleis

  OHAL ve KHK Mağdurları 1

  İyi akşamlar kaderdaşlarım, Başvuruyorum forumda çok fazla yazmıyordum, ancak kullandığım "Aydın" kullanıcı adı burada daha önce kullanıldığı için yeni kullanıcı adı ile devam ediyorum. Kines hocama bugüne kadarki emekleri için ve halen burada bizimle olduğundan dolayı teşekkür ediyorum. Bu sitenin hayırlı olması dileklerimle...
×
×
 • Yeni Oluştur...