İçeriği gör

serpil68

Üye +
 • İçerik

  126
 • Katılım

 • Son Ziyaret

Topluluk Puanı

186 İyi

serpil68 Hakkında

 • Rütbe
  Pus

KHK Bilgisi

 • KHK
  689
 • Kurum
  Kara Kuvvetleri Komutanlığı
 • Kriterler
  Kriter Yok
 • Komisyon Kararı
  Henüz Karar Verilmedi

İdari Yargı Bilgisi

 • İdari Süreç
  Dava Bulunmuyor

Adli Yargı Bilgisi

 • Adli Süreç
  İşlem Yok

Güncel Profil Ziyaretleri

Pasif. Profili ziyaret edenler, bu bölüm üye tarafından aktifleştirimeden görüntülenmez.

 1. serpil68

  Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

  Iadeniz hayirli olsun .Biraz bilgi verirmisiniz ?Kriter neydi ?idare mahkemesi ne kadar sürdü ?Adlı islem varmiydi?
 2. merhaba kriter diyebilecegim cocugun okulu mevcut idi.nisan ayı sanırım komısyon sayfasında gördüm. 2 temmuz  da basladım.15 temmuz allahın rahmeti bereketi ılk maasımı aldım.sözleşmeli personelim onun için saglık raporu almam gerekiyor calışmaya devam edebilmem için.bu arada aralık 2019 dan bu yana emekliyim.işler karışık anlıycanız hocam.inşallah herkes için hayırlısı olur.

  1. serpil68

   serpil68

   Sözleşmeli personel derken uzman cavusmusunuz?Benim esimde uzman çavuştu.Abisi ve kardesi polisti ikiside ihrac oldular ve cezaevindeler.Esimde bu yüzden ihrac oldu yani esimin herhangi bir kriteri yoktu.689 ile ihrac.Adli idari birşey yaşamadı daha doğrusu ilk başlarda esim görev yaptığı ildeki terör şubeyi arayıp soruyordu artik ondanda vazgeçti.Enson telde bilgi veremiyoruz dediler.Bize ulaşan takipsizlik vs.bir belge yok .Yanı sizin anlayacağınız üç seneyi geçti ilk günkü gibi hersey hic ilerleme yok.Gorev yeriniz neresiydi sakıncası yoksa eğer.Hakkinizda hayirlisi olsun bizlerede dua edin.

  2. serpil68

   serpil68

   Araştırma merkezindemi başladınız yoksa ihrac oldugunuz yerdemi ayrica sorularimi yanitladiginiz icin teşekkür ederim.

 3. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  @Tarumhayirli olsun darisi biz bekleyenlere.Ihrac kriteriniz neydi?(akraba vs.) adli durumunuz varmiydi? İade olduktan ne kadar süre sonra göreve başladınız?Bilgi verirseniz çok memmun oluruz.
 4. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Kimsenin demesiyle terörist filan olmuyoruz.Ergec bak yerini bulacak ama iste üzülüyoruz o ayrı konu. Bizler hic muhterem bilmem hoca vs.demedik ama olan bize oldu.Bakalim sonuç ne olacak.
 5. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Bulunduğumuz ildeki ohal bürolarına verecez degilmi dilekçeyi sorulduysa kusura bakmayin.
 6. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Ben bu konuyu kaçırmışım galiba.
 7. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Su medrese-i yusuf mu ne hani bu dünyada çile cekiyorlarmista obur tarafta garanti cennete gideceğini düşünen hadsizin biriyle kötü atıştım. Nasil cennetten emin oluyorlarsa bu kadar .
 8. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Sayın @MSA cok teşekkürler yolunuz açık olsun. Zaten uyuyamiyordum forumun kapanacağını okuyunca cok üzüldüm. Umarım devam eder.
 9. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Neden yaa yinemi ayni son burasi nefes aldığımız yerdi.Biz napacaz simdi. Imkaniniz varsa o kisi siz olun lutfen yada sayın @Aklima.
 10. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Çoktan kurtuldum zaten
 11. serpil68

  OHAL Ve KHK Mağdurları 4

  Ne anlaması var etrafimda böyleleri biraksan koşarak giderler o sümüklüye iste bunlarla aynı kefede olmak çok canımı yakiyor. Hiçte demiyorlar valla ben zaten hic anlamıyorum bu adam bunca okumuş eğitim almis insanları nasil kandırdı.Yani namazını kılıp ibadetini yapmak icin illa arada birimi olması lazım?
 12. serpil68

  Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

  Allaha havale ettik kardesim er yada geç hakkımız olan verilecek.Sizi çok iyi anlıyorum bizde manevi anlamda çok zor günler geçirdik geçiyoruz.Esim kardeslerinden dolayi ihrac memlekete geldik esimin ailesi sanki keyfimizden gelmişiz gibi (diğer iki kardeşiyle beraber esimin de destegiyle acilan mermer atolyesinde calisiyorlar)davranıyorlar.Esim ve hapisteki iki kardesi açtılar dükkanı.Esime resmen asgari ücretle çalışacaksın dediler.Yeri geldi onu bile doğru dürüst alamadı.Gitmeyelim memlekete dedim esime, ben yıllarca yardim ettim başkasının yanında çalışamam dedi.Aile birliğimiz bozuldu .Ama sabir başka yapacak bisey yok evlatlarınız varsa onlara sarılın .Allah büyük. Ha cezaevindekilerede ayni derseniz yok onlar gayet kıymetli.Ama benim esim hem magdur hem mazlum
 13. serpil68

  Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

  @BusnrYilmazsuçun şahsiliğine binaen oyle düşünmek istiyorum. Yani olası red kararına gore çökmemek icin birkaç yıl daha kendimi hazırlamak için.
 14. serpil68

  Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

  Idare mahkemesi ortalama ne kadar sürüyor bilginiz varmi.?Hayatimizdan kac yıl daha çalınacak ona gore kendimizi ayarlayalim.
 15. serpil68

  Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli Forumu

  pardon paylaşmıştı sayın aklima simdi hatırladım @Lâl
×
×
 • Yeni Oluştur...