İçeriği gör

elaf

Özel Üye
 • İçerik

  414
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • İçerik Ödülü

  5

elaf | Son Ödül • Eylül 20

elaf • En Beğenilen İçerik!

Topluluk Puanı

2.081 Mükemmel

2 Takipçi

elaf Hakkında

 • Rütbe
  Plus

KHK Bilgisi

 • KHK
  672
 • Kurum
  Diğer Kurumlar
 • Kriterler
  Banka
 • Komisyon Kararı
  Henüz Karar Verilmedi

İdari Yargı Bilgisi

 • İdari Süreç
  Dava Bulunmuyor

Adli Yargı Bilgisi

 • Adli Süreç
  Beraat/Kyok

Güncel Profil Ziyaretleri

1.620 profil görüntüleme
 1. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Teşekkür ederim artık gelecek ne gösterir bilmiyorum.
 2. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  An itibariyle gerekçeli kararım gelmiş bulunmaktadır. *Devlet destekli okulda çocuğun olması hem destek verip hem de suç oluyor anlam veremiyorum. *Yine Devlet onaylı Banka da hesabın olması malum dönemde olmasi ki beraat vardı. Çünkü bir kasıt yoktu. Ama komisyon kasıtlı demiş.niyet okudukları için. Bir de kamuoyu yoklaması irtibat iltisaklıdır demiş. Ancak ben kişilerin isimlerini öğrenmiştim adliyedeki dosyada hiçbiriyle bir tanisikliğımız yok Fix menü şikayet memurları. Ben yine sebeplere riayet edip takdiri Allah'a bırakıyorum. Elbet birgün gerçek adaletin geldiğini göreceğiz. Kararım 2 Eylül'de verilmiş o da ayrı bir dram 2016 1 Eylül de ihraç olduk 2 Eylül 2021 de red geldi.karar numarası 2021/1897. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.
 3. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Diyanet sıkıntılı çünkü kamu yoklaması olumsuz oluyor birbirlerine tahammül edemeyen insanların çok olduğu biryer
 4. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Teşekkür ederim nasip biz sebeplere riayet edip takdiri Allah'a bırakanlardanız. O neylerse güzel eyler.
 5. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Çok sağolun . Bu güne kadar hiç bir konuyu eğip bükmedim elhamdülillah her şerde bir hayır vardır. Bekleyip göreceğiz. Teşekkür ederim sizinde gözünüz aydın olsun umarım sıkıntılarınız biter. Elbet hiçbir mutluluk yoktur ki bitmesin hiçbir acı yok ki geçmesin. Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler. Yaptığımız vaazları kendi nefsimiz dinlemeyecekse ne kıymeti var.
 6. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Teşekkür ederim biz de öyle yapıyoruz. Red almaktan ziyade bu kadar bekleyip de red almak üzdü. Bir çok kişi 2ikinci mah. Geçti ben daha yeni başlayacağım yaş gidiyor. Dönermiyim bilmiyorum ama dönene kadar emeklilik yaşı da gelebilir. Teşekkür ederim. Öyle tabi aile ve sağlık olsun gerisi olur elbet
 7. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Hayırlı akşamlar banka diyanet bugün Red kararımı gördüm. Bu imtihan henüz bitmemiş umarım bekleyen arkadaşlar kabul yazısını görürler.
 8. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Hocam sakinleşmeye çalışın eşinize çok geçmiş olsun Rabbim acil şifa versin. Karar elinize ulaşmadı ise belki muhtarlikltadır. Muhakkak uğrayıp sorun benim bir arkadaş sormamış kurumunu aramış bakanlık tarafını ve sizi evde bulamamışlar muhtalikta demişler ve başvuru süresi bitmesine 15 gün kalmıştı. Dikkat edelim. Sakin olun lütfen çocuklarınız varmış onlar için sabretmek ve ayakta kalmak lazım. Güzel günlerin gelmesi için...
 9. elaf

  Gündem Dışı Sohbet

  Çok teşekkür ederim çok şükür ki atlattık.Rabbim kimseye yaşatmasın desem de kismetinde olan yaşayacak. Ancak herkes bizim gibi kolay atlatsın.biraz ağrı olsa da çok şükür nefes darlığı yaşamadık. Koku geldi ancak tat henüz geri gelmedi. Şekerli şeyler tatlı ama gerisinin tadı yok henüz.
 10. elaf

  Gündem Dışı Sohbet

  Başınız sağolsun Rabbim sabır versin. Elden birşey gelmiyor maalesef. Allah geride kalanlara yardım etsin.
 11. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Aşı mesajı Haziran sonunda gelmişti kardeşimin düğünü vardı yoğunluktan randevu alıp yaptıramadım.sonra bayram sonrası olurum dedim bayramda da covid olduk.hayirlisi olsun inşaallah hafif olur bundan kötü etmesin Rabb'im Çok sağolun inşaallah dediğiniz gibi hafif atlatirim. Bugün ilaç kullanımında 2. Gün 3 er 3 er içeceğim dua ediyorum şifa olsun diye
 12. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Pozitif çıktı halsizlik baş ağrısı sersemlik titreme var dua edin lütfen bundan ağır olmasın.koku tat kaybı olunca iştah da gidiyor galiba eşim pek birşey yemek istemiyor zorla yiyor.
 13. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Dostlar çok hastayım test yaptırmaya gidiyorum dua edin ne olur ağrım çok vücudum beni terkediyor gibi.
 14. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Ne eşimde ne de çocuklar da ateş olmadı şuana kadar çocuklar da hastalık belirtisi sadece öksürük o da her zaman değil ara ara küçüğüm balgam sökücü kullanıyor ben ona bağladım kızım daha az öksürüyor. Halsizlik yok çocuklarda.. Ayrıca geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşaallah bana bulaşmadan, bulaşsa dahi hafif şekilde atlatırım.
 15. elaf

  KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

  Hayırlı bayramlar eşimin covid testi pozitif çıktı. Dua istiyorum çocuklar 7 gündür hasta idi doktora gittik Corona diye düşünmedik ilaç verdi geldik normal balgamlı öksürük var çocuklarda onlarda da var mıdır? Eşim pozitif çıkınca tedirgin oldum test yaptıralım mı bilemedim çocuklara Dua bekliyorum
×
×
 • Yeni Oluştur...