İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Bylock KakaoTalk Cgnat User-id Mağdurları Forumu

Önerilen Yorum

Aklima, 6 saat önce yazdı:

Anlattığınız kadarıyla yorum yapmak zor. Tanık ifadesinin ne olduğu, HTS kayıtlarının kimle/lerle olduğu kaç tane olduğu tarihleri önemli. Ev sorumlusu olmanız durumu sıkıntılı bir husus. İlk derece mahkemelerinde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Birde, "Cumhurbaşkanınin  ayrılın demisiyle" bunu ne zaman nerede söyledi acaba?

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. 2014 mart ayinda televizyon konusmasinda Cumhurbaşkanı üniversite  öğrencilerine ayrılın evlerinden yurtlarından demisti. Tanik ifadesinde de ayni evde kaldigimiz evin sorumlusunun benim oldugumu soylemis. HTS kayitlarida çoğu okuldan dolayi tanıdığım kişiler HTS de 2017 de kadar görüşmüş olduğum okul arkadaşım da konulmuş. Banka sendika dernek vs. yok KHK li değilim herhangi bir işte çalışmıyorum. 

672 KHK ret banka ankara  19.idari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yazmak Yok, 12 saat önce yazdı:

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. 2014 mart ayinda televizyon konusmasinda Cumhurbaşkanı üniversite  öğrencilerine ayrılın evlerinden yurtlarından demisti. Tanik ifadesinde de ayni evde kaldigimiz evin sorumlusunun benim oldugumu soylemis. HTS kayitlarida çoğu okuldan dolayi tanıdığım kişiler HTS de 2017 de kadar görüşmüş olduğum okul arkadaşım da konulmuş. Banka sendika dernek vs. yok KHK li değilim herhangi bir işte çalışmıyorum. 

9 Mart 2014 tarihli Şanlıurfa mitinginden bahsediyorsunuz. Tanık beyanı tek başına değerli değil. ancak HTS kayıtlarında görüştüğünüz iddia edilen kişiler kim ve örgütle bağları var mı. Bu kısım önemli.

İlk derece mahkemeleri genel olarak tutar bir dal bulunca ceza veriyor. Ancak özellikle Yargıtay somut delil ve dayanak arıyor. Durumunuz ayrıldım dediğiniz dönemde ayrıldığınızı ispat edebilmeniz durumunda ve özelliklede sonrasında HTS kayıtlarında örgüt içinde ev mesulu, imam, toplantı düzenleyicisi gibi tabanın üstünde olan kişilerle irtibatınızın olmaması durumunda beraatle sonuçlanacaktır.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 13 saat önce yazdı:

9 Mart 2014 tarihli Şanlıurfa mitinginden bahsediyorsunuz. Tanık beyanı tek başına değerli değil. ancak HTS kayıtlarında görüştüğünüz iddia edilen kişiler kim ve örgütle bağları var mı. Bu kısım önemli.

İlk derece mahkemeleri genel olarak tutar bir dal bulunca ceza veriyor. Ancak özellikle Yargıtay somut delil ve dayanak arıyor. Durumunuz ayrıldım dediğiniz dönemde ayrıldığınızı ispat edebilmeniz durumunda ve özelliklede sonrasında HTS kayıtlarında örgüt içinde ev mesulu, imam, toplantı düzenleyicisi gibi tabanın üstünde olan kişilerle irtibatınızın olmaması durumunda beraatle sonuçlanacaktır.

HTS kayıtlarında çoğu kisi tanimadigim (bazi arkadaşlar benden telfonu isteyip aradigi kisiler olabilir) en fazla 4 görüşmenin olduğu 2-3 kişide ayni sınıf-okulda olduğumuzdan dolayi gorusmustim HTS tarihlerin çoğu 2015 e kadar. Tanikta ifadesinde benim ayrilip özel eve çıktığımi söylemiş.

672 KHK ret banka ankara  19.idari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yazmak Yok, 10 saat önce yazdı:

HTS kayıtlarında çoğu kisi tanimadigim (bazi arkadaşlar benden telfonu isteyip aradigi kisiler olabilir) en fazla 4 görüşmenin olduğu 2-3 kişide ayni sınıf-okulda olduğumuzdan dolayi gorusmustim HTS tarihlerin çoğu 2015 e kadar. Tanikta ifadesinde benim ayrilip özel eve çıktığımi söylemiş.

Belirttiğiniz durumda ceza almazsınız.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

sevgili arkadaşlr iyi akşamlr. adına kayıtlı hattan başkasının bylock kullanması ve hattın sahibinin beraat etmesiyle ilgili beraat kararı varmı şimdiden tşk

SGK tanık bylock ceza

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...