İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Konuk

Kağıt üzerinde bir toplam olarak önünüze gelen denmiş ya. Khk lar internette yayınlandı o yüzden mi bizim yüzümüze kimse bakmıyor ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 12 dakika önce yazdı:

Benim de 25 ekim nasip artık cok da umutlu değilim. Kurum tarafindan istenmeyen ilan edildi isek....?

@elaf Hadi ben de eksik kalmayayım.16 Ekim de benim iade tarihim olsun.☺️ Aynen kurum beni de istemiyo galiba kriter yok niye bekliyosak:((  Sinir siistemi diye bişey kalmadı iyice ya. Ne olacaksa olsun artık.Delireceğum

MEB 672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ya aksini düşünen elbet vardır. Mesela polis, asker, öğretmen gibi. Ama yeminle değiştirilmeden önce, aynı kuruma iade olmama hususuna baya sevinmiştim.

Tamam komisyonda bekleyenleri de kurumları istemiyor diyelim, ama arkadaş hele bir sor bakayım, sen KURUMUNU İSTİYOR MUSUN? ? 

Beni hemen başka kuruma iade et, 3 tercih ver, eski kurumda kurtulsun bende ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İnceleme devam.672 KHK.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Özgür KARAGEDİK İ

Yarınki twitlerde KHKlılarSayıDeğilİnsandır gibi tag gündem olabilir kanaatindeyim.

675 KHK - Eylül 2018 Kurum Görüşü olumlu - Aralık 2019 İfade - Kasım 2020 KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
magdur, Bir saat önce yazdı:

@Leodinas 

Kardes bu duyumlar yada bilgiler ohal komisyonundan red alipta takipsizlik ve berat alanlar icinde gecerli mi acaba

O kadar detaylı sormadım,zaten ayak üstü 5 dk.konuştuk,ikimizde ise yetisecektik.Amma bir düzenleme olacaksa eğer bu red alan,almayan ayrımı yapılmadan hepimizi kapsar,bu benim temennim ve hukukun gerekliliği olması gereken,inslh.en en kısa zamanda olur kardesim

677-Beraat-Kasım 2015 istifa edilmiş sendika-incelemeye devamm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
alpha, 44 dakika önce yazdı:

Yarınki tag belli malesef 

Ayet değil sonunda bu! Günceli yakalama adına önerilen tag bence çok uygun! Bir düşünün isteseniz derim!

Tralleis, 53 dakika önce yazdı:

KHKlılarSayıDeğilİnsandır

701 KHK EGM RED KARARI İSTİNAFTA 06.2018 KYOK Mevcut.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba. Yeni katıldım. Adliye. Gizli tanik. Sohbet. Beraat aldım haziran sonunda. Savci itiraz etti. Üst mahkemeden  sonuç bekleme asamasindayim.  Işe geri dönme umudum yokken iki üç  gündür twitter ve forum aracılığıyla  umutlanmaya başladığımı farkettim. Sürekli af haberini bekleyen ve araştıran arkadaşlara soruyorum. Daha önce de sık  sık böyle söylentiler  oldu mu? Işe iade gibi.

679 khk.  Devam ediyor. Gizli tanik. Beraat.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Katibe34, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba. Yeni katıldım. Adliye. Gizli tanik. Sohbet. Beraat aldım haziran sonunda. Savci itiraz etti. Üst mahkemeden  sonuç bekleme asamasindayim.  Işe geri dönme umudum yokken iki üç  gündür twitter ve forum aracılığıyla  umutlanmaya başladığımı farkettim. Sürekli af haberini bekleyen ve araştıran arkadaşlara soruyorum. Daha önce de sık  sık böyle söylentiler  oldu mu? Işe iade gibi.

3 yıldır  var emin ol:) ama bu aralar daha fazla sanki

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
mberam0602, 13 dakika önce yazdı:

Ayet değil sonunda bu! Günceli yakala adına önerilen tag bence çok uygun! Bir düşünün isteseniz derim!

Nasıl belirlendiğini bilmeden hepsinden önemlisi yarınki tag nedir bilmeden böyle yorum yapmayın.

Kurulmuş tüm il platformalarında  sosyal medya yöneticileri , alternatifleri içinden oylama ile belirliyorlar ve etkinlik gunu 21;30 dan önce duyuruyorlar.

Öyle bir kişinin kafasından çıkıp, diğerlerinin de uyduğu bir şey değil

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...