İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Konuk

herkesin ortak bir platformda beraat ve takipsizlik alanlar ve işlemleri devam edenler seslerimizi duyurmalıyız.

Beraat almış insanlar suçlu piskolojisimi yapılıcak.farklı kurum olması daha iyi Tsk nasıl olucak.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar  hiçbir şey olmasa da  birseyler olacak. .... Düşünsenize malum nette bile haber oldu gerisini varın siz düşünün bundan bir yıl  önce bu siteler böyle haberler yapar mıydı 

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ya zaten iade olayım yan gelip yatıcam.benden iş güç beklemesinler diyorum.Boş beleş bir kuruma atasınlar.Maaşım aynı olur.Ben okeyim.Sal gelsin ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karabulut, 4 dakika önce yazdı:

Dostlar  hiçbir şey olmasa da  birseyler olacak. .... Düşünsenize malum nette bile haber oldu gerisini varın siz düşünün bundan bir yıl  önce bu siteler böyle haberler yapar mıydı 

Kesinlikle bende oyle dusunuyorum hocam..genede yetkili br agizdan duymak icimizi tam anlamiyla rahatlatacaktir..kamuoyu olustu..gerisi zamana kalmis gecen sene de vardi bu duyumlar ama 2 3 kisi soylerdi.memrlar net hic yapmamisti bu haber

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok değerli admin ler 

İnşallah yarabbim butonu istiyoruz mümkünse lütfen ?

672 KHK takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Malum net ve sosyal medya da çıkan haberlere dilimiz döndüğünce kamuoyu gündemi açısından yorum yazmalıyız.

Hazır bu kadar gündem olmuşken yine unutulup gitmeye bir daha dayanamaz hiçbirimiz...

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 15 dakika önce yazdı:

odlEN2.png

Son zamanlarda Adalet bakanlığından iade görmememizin nedeni bu olabilir mi?

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 13 dakika önce yazdı:

odlEN2.png

Arkadaşlar maalesef bu defa bu trollerin dediği doğru Halil Ibrahim ve açıkİstihbarat 'ın söyledikleri doğru bazı kurumlarda  çalışanların aynı göreve  (kritik ) yerdeki görevlere atanmasini  CB. İstemiyor bu kesin. ..Dikkat ederseniz 3 -4 gün  önce ben  bunu yazdim. 

686 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bu hafta sicak gececege benziyor hazirlikli olun derim..dipsiz kuyudan cikmak uzereyiz az bir mesafe kaldi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karabulut Hocam haklıdır.. Kamuoyunu ısındırıyorlar. Bu yazıları yazanlar, siteler zamanında neler neler yazıyorlardı-bilmiyorlardı sanki gerçeği- şimdi işte yavaş yavaş ortam yoklama yapıyorlar.Geri dönülmesi konusunda engel olan bürokratları da bence ikna ederler sonuçta işin ucunda seçim var. Üst kademeler hariç herkes kendi işinede döner düşüncesindeyim. Hee bir de şunu söyleyim bizleri ağzına bile almaktan korkan bazı muhalif!? medya organları da bu topa girerse bence asıl iş o zaman tamamdır. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...