İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Mehmet Sarı senin ......

Yine başladılar kısır fetö tartışmalarına. Fetonunde sizinde alayinizin .... 

Yaşadıklarımı yaşamadan olmesinler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar bizlerle ilgili olumlu bir düzenleme olacak ama birileri taş koyuyor gibime geliyor. Habertürk yayınından şimdilik bu izlenimi aldım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mühendis, 10 dakika önce yazdı:

Mehmet Sarı senin ......

Yine başladılar kısır fetö tartışmalarına. Fetonunde sizinde alayinizin .... 

Sarıların Memmet .......Dilekçe yazmasını bile bilmiyodur.Stajyerlere yazdırıyodur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 10 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bizlerle ilgili olumlu bir düzenleme olacak ama birileri taş koyuyor gibime geliyor. Habertürk yayınından şimdilik bu izlenimi aldım.

Çok özür dileyerek soruyorum

Mehmet sarı çıkınca kanal değiştirdim 

Bişey mi kaçırdım acaba ne dediler 

672 KHK takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Biraz zorlasam

KHK lıları programların sonuna bırakılmasını, hani assolist lerin en son sahneye çıkarılması gibi, reyting arttırmak ve programa olan ilgiyi program sonuna kadar üst seviyede tutmayı amaçlayan bir uygulama olarak

yorumlayacağım.

Yoğsam artık önemli miyiz la ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 KHK- takipsizlik-komisyon red-19. idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

“Herkes biliyor, geminin su aldığını. Herkes biliyor, kaptanın yalan söylediğini. Ve herkes biliyor, zarların hileli olduğunu.”

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şamil Tayyar Akademisyenleri yakacak. Üniv. temizlik tam değil dedi!!

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Miss Police, 7 dakika önce yazdı:

Çok özür dileyerek soruyorum

Mehmet sarı çıkınca kanal değiştirdim 

Bişey mi kaçırdım acaba ne dediler 

Kayda değer bir şey söylemedi sn @Miss Police sadece bana bıraktığı  bir izlenimden bahsediyorum.

Khklılar konusuna şimdi şimdi giriyorlar. Tekrar açabilirsiniz ?

"Önce yukarıyı temizlemek gerekir ki aşağıdakilerinde ne olduğuna dair doğru kararlar verilsin."  Dedi şamil tayyar.bunu cumhurbaşkanına da ilettiğini söyledi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
tartar10, 5 dakika önce yazdı:

Şamil Tayyar Akademisyenleri yakacak. Üniv. temizlik tam değil dedi!!

Nedim de adalet bakanlığı personellerini yaktı.

Yargı personellerine dikkat etmek lazım dedi. Vezir olacak piyonlar dedi.  1 eylemle çok tehlikeli işler yapabilirler dedi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...