İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

AliVeli49-50, 11 dakika önce yazdı:

Sanki tek derdimiz maldiv lerde kokteyl yudumlayamamak. Versinler işimizi ben pasaport istemiyorum memlekete gidecek otobüs bileti almaya param yok adam bana “al pasaport hadi iyisin köftehor” diyecek.

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 43 dakika önce yazdı:

Bende polistim öğretmen olmak istiyorum formasyonum ve diplomam var mümkünse beni öğretmenliğe atasınlar rica ediyorum yüce devletimizden?

4 defa teftiş mülakatından elendim mümkünse hesap mtk ya atasınlar 

2014 mart 2014 temmuz banka katılım hesabı total 7000 tl 21.06.2019 tarihinde sistemde red kararı görüldü.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
AliVeli49-50, 19 dakika önce yazdı:

.......haklarında idari veya adli bir soruşturma bulunmayanlara pasaport verilecek. 

Soruşturma geçirenlere ilişkin de bir düzenleme var. Haklarında kovuşturmaya yer olmadığı kararı, beraat kararı, ceza verilmesine yer olmadığı kararı, davanın reddine veya düşmesine karar verilenlere pasaportları verilecek. 

pasaport düzenlemesine  göre iadelerde aynı doğrultuda olur... haklarında soruşturma olmayanlarda rahat olsunlar yani...

689 Beraat-Komisyon Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya sizler me komik insanlarmışsınız.? işe döndüğümüz haberi gelince heralde burası komedi filmi gibi olur.karnim ağrıdı gülmekten.Rabbim güldürsün sizide.insallah olur diye dua ettiğiniz şeye, çok şükür oldu demeyi nasip etsin mevlam.

679 EGM Polis. Takipsizlik var.Kod SC-SCC, 22 temmuz da kabul kararı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 49 dakika önce yazdı:

Formda başka kuruma verme işlemleri şaka yollu  da olsa espri konusu olmuş  ama ciddi ciddi khklıları başka kurumlarda değerlendirme de secenekler arasında tartisiliyormus bazı gruplar da hiç iadeye yanasmiyor ohal komisyonu ndan dönsün donemezse mahkeme kararı ile dönsün diyormus yani bizler şuan iade olalım da hangi kuruma verirse versinler ileride mahkeme kararı ile kendi kurumumuza zaten döneriz. 

Hangi gruplar kapsam dışı acaba tsk emniyet ve Adalet mi 

(701)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ayel, 3 dakika önce yazdı:

Hangi gruplar kapsam dışı acaba tsk emniyet ve Adalet mi 

Dün akşam ilk defa doğru söylediğini gördüğüm Nagehan Alçı bile kurumlarda ihbar edilip haksız yere ihraç olanlar var dedi,şimdi iade edileceklerin başka kurumda değerlendirilmesi düşünülüyormuş deniliyor,pkapsam dışı olduğu söylenen kurumlardan daha önce iade olan ve aynı kurumunda başlayanlarda Khk ile ihraç edildi.

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ankesorden-mahrem-imam-degil-lutfiye-cikti-41334070

"Lütfiye" yi mahrem kişi yapmışlar 6 ay yatırmışlar! Sonra gerçekler ortaya çıkıyor. 

Asıl ilginç tarafı mahkeme 9 mayısta beraat kararı veriyor ve nedense bugün haberleştiriliyor!? Hemde malum medya tarafından.. 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaslar, Istanbul'da ACM'den beraat edip savcınin itirazı üzerine dosyası istinafta olan var mı acaba?Bu süreç nekadar sürüyor?Avukatıma sordugumda belli olmuyor ama 4-6 ayda karara bağlanan dosyam oldu demisti.Çıkan haberler çok sevindirici ama bu istinaf süreci devam ettikce sevincim kursağımda kaliyor.Benim durumumda olan bircok kisi vardir eminim ama benim kadar talihsiz olan var midir bilemiyorum.Önce takipsizlik al sonra bozulsun (dava acildiginda avukatım araciligiyla ögrendim).Ardindan beraat et ama savcı bey hiçbir gerekçe belirtmeden itiraz etsin.Şimdi de istinaf sürecini bekle.Allah'im sen yardım et,bitsin artık bu kabus?

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 5 saat önce yazdı:

Günaydın dostlar,  Khk'li larla ilgili gelişmeler çok olumlu bir yöne doğru evrildi. Artık şurası kesinleşti yeni düzenlemede khk li larla ilgili bir çalışma olduğu son duyumlara göre kesinlesti. Yargıda aklanan yani beraat ve takipsizlik kararı alanlarla ilgili bir çalışmanın  yanında hakkında hiçbir işlem yapilmayanlarla ilgili de memurluga geri iade edilecek bu artık %95 kesin ama kesin olmayan bir şey ise aynı göreve donememe  durumu sözkonusu yani iktidar bir polisi bir Adliye çalışanı bir ikm  nunu bir öğretmeni de kamuda başka bir yere memur olarak da gorevlendirmesi  varmış. Olur mu olmaz mı ben bilmem ama olur mu olur. 

Adliye personeliyim su an görevim değişsin diye dua ediyorum. Inşaallah değişir kendi adima diliyorum tabi. ancak görevini yapmak isteyenler için de elbette yine haksız bir uygulama.

ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

Bende polistim öğretmen olmak istiyorum formasyonum ve diplomam var mümkünse beni öğretmenliğe atasınlar rica ediyorum yüce devletimizden?

Aslinda benim de teknikerlik diplomam var tekniker olarak atasalar keşke ?

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ceterisparibus1903, 39 dakika önce yazdı:

4 defa teftiş mülakatından elendim mümkünse hesap mtk ya atasınlar 

Hahahaha ? Hesap mı kaldı hocam ? Ha bu arada düzenleme ile açarlarsa o da piyango olur. Teftiş kurulunu açtılar tekrar, kafalarına göre adam seçeceklermiş oraya.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...