İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Karabulut, 15 dakika önce yazdı:

Dostlar, beraat ve takipsizlik kararı alanlar ve hakkında hiçbir işlem yapilmayanlarla ilgili olarak iade işlemi yapılacak bu konuda tüm iktidar ve muhalefet hemfikir buraya kadar bir sorun yok ama bankadan yardım ve yatakliktan 2 yıl 1 ay ceza alanlarda tartışma çıkıyor buna da bir çözüm bulunacak  ve bunlarda iade 

Sayın Karabulut, hagb alanlarla ilgili bir gelişme olacak mı. Şimdiden teşekkürler

Deneme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Insallah hocam ama gundemden dusersek yapacaklarini sanmiyorum

692 saglik bak ocak 2019 takipsizlik hat magduru inceleme devan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Erken seviniliyor diye yazmıştık.ortada  fol yok yumurta yok bazı khk lılar iade olmus gibi davranıyorlardı kaç gündür.hicbir resmi acıklama olmadığı halde.temkinli iyimserlik en doğrusu.magduriyetimizi toplumun her kesimine ve ilgili devlet gorevlilerine anlatmaya kamuoyu olusturmaya çalışmalıyız.

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya arkadaşlar hepiniz iyi kötü eğitim süzgecinden geçmiş muhakeme yeteneği olan insanlarsiniz 

Ya Allah aşkına C.B sanıyor musunuz Akp li vekillerle istişare ediyor her şeyi aksettiriyor 

Bakın burda birbirini bence tamamlayan duyumlar durumlar var 

Geçen vergi dairesine giden arkadaşın sizin maaşları hesaplıyoruz cevabı,

Bu kadar söylenti varken hükümet kanadının halen suskun olması,

Sürekli TV de KHK mağdurları pr çalışması 

Benim için en önemlisi de cuma günü bir tane RED kararı duymamış olmamız 

Zeusu ciddiye alıyorsunuz ki bende bazen şaşırıyorum acaba diyorum doğru diyor galiba diye ama adam daha çelişmedi 

O tvlere hepimiz biliyoruz ki istenmeyen hiç bir şeyin konusulmayacagini...

O sebepten herkes Temkinli olarak gündemi takip etsin 30 gün süremiz var akla kara çıkar meydana her duydugunuzla burayı velveleye vermeyelim. Konusmalarla duyumlar tutarlı şu an

675 takipsizlik Adalet Bakanlığı Albatros 4 inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 23 dakika önce yazdı:

Dostlar, beraat ve takipsizlik kararı alanlar ve hakkında hiçbir işlem yapilmayanlarla ilgili olarak iade işlemi yapılacak bu konuda tüm iktidar ve muhalefet hemfikir buraya kadar bir sorun yok ama bankadan yardım ve yatakliktan 2 yıl 1 ay ceza alanlarda tartışma çıkıyor buna da bir çözüm bulunacak  ve bunlarda iade edilecek.   

Karabulut hocam peki bizim gibi 4.yıla giren savcılıkta açık dosyası olanların durumu ne olabilir?Dosyanın açılış tarihi 17 yada 19 Ağustos tek şahısa açılmış dosya değil dijitallerin sonuçlarını bekliyorlarmış baska birşey yok, eşim 19 Ağustos açık 1 eylül ihraç egm.

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 36 dakika önce yazdı:

Dostlar, beraat ve takipsizlik kararı alanlar ve hakkında hiçbir işlem yapilmayanlarla ilgili olarak iade işlemi yapılacak bu konuda tüm iktidar ve muhalefet hemfikir buraya kadar bir sorun yok ama bankadan yardım ve yatakliktan 2 yıl 1 ay ceza alanlarda tartışma çıkıyor buna da bir çözüm bulunacak  ve bunlarda iade edilecek.   

Hocam nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz. Kesin bir kaynak olması lazım bunun için.  Ha bu bir temenni veya beklenti ise amenna, katılıyorum. Saygılar. 

672 ret= 24. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karabulut, 41 dakika önce yazdı:

Sayin karabulut bu duzenleme komisyindan red alip sonrasinda takipsizlik ve berat alanlar icinde gecerli midir simdiden Allah razi olsun..

692 khk 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Radamel, 2 saat önce yazdı:

Facebooktan geliyorum.Yargı paketinde Khklıların iadesi ile ilgili düzenleme olmadığı öğrenilmiş.Demekki çalışma yok yandım anam diye yorumlar döşenmiş. Vauv büyük duyum..Yau kardeşim paketin içeriği belli oldu çoktan.Pakette olmadığımız zaten belliydi.Zeus gibi trol hesaplar günlerdir bas bas bağırıyor.Pakette yoksunuz.Ekimi bekleyin diye.Burada kaç defa yazdık.1 ekimden itibaren paket mecliste görüşülecek.Muhalefete çok iş düşüyor.Khklıların iadesi tartışılırken çalışma olup olmadığı açık , net , kesin olarak anlaşılacak.Belki pakete eklenecek.Yıldım yeminle.

Muhtemelen, burada da çok eleşitirilen parti olan CHP tarafından kanun taslağının içinde KHK lıların olması için talepte bulunulur. Böyle bir hava yakalandığı için meclisde bunu kabul ederek torbaya eklenmesi gibi bir durum olabilir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Rauf Tamer aftan bahsediyor.

Özet:

Adına af demek istemiyorlar.

Ne derlerse desinler.

Biz ona yine af deriz. Kızarlarsa da afedersiniz deriz.

Yeter ki insanları ümitlendirip sonra hüsrana uğratmasınlar.

Ama af’tan evvel laf çıkmıştır.

Laf çıkınca, er geç bir af da gelmiştir. 

Eğer affı bir lütuf şeklinde sunacaksanız, onurlu bazı hükümlüler için müebbet’ten de beter bir ceza olur bu.

Lütfen dikkatli konuşun. Kelimeleri özenle seçin. “Bağışlanmaktan” hoşlanmayan insanlar da olduğunu unutmayın.

http://www.hurriyet.com.tr/amp/yazarlar/rauf-tamer/af-meselesi-41335234

Deneme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...