İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Policeman63, 17 dakika önce yazdı:

5 ekimde ankaraya gel kaç yasında oldugumu görürsün çocuk adam. Bu adalet bakanlıgı personellerini mesleğe alırken zeka değil torpilin dibine dibine vurmuslar. Fetö referansıyla memur olan fettuşinin itleri gelip burda bızle alay ediyor. Forumu takip etmeyi bırakıyorum. Çoluk çocukla ugraşamam benım senın boyunda çocuğum var lan köpek sen kimsinki yaşın kaç diyorsun

düşüncelerin yazdıkların seni adam yerine koymamıza engelse kaç yaşında olduğunun bi önemi yok, yaşının adamı değilsin belli kullandığın cümlelerden, hepsini sana misliyle iade ediyorum.

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Steinbeck, 9 dakika önce yazdı:

Suan itibariyle nisani atmis bulunmaktayim dun reddi yer yemez..

Insanin moralini bozuyosun cidden

Size nasıl moral verilir bilemiyorum ama hepimiz bir cenderenin içinde yuvarlanıyoruz. Türlü türlü sıkıntılar ve sorunlar bulunduğumuz durumun üstüne ekleniyor, eklemleniyor.

Zor bir süreç sakin kalmaya çalışın, Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Neden ben ve neden hep bizim başımıza geliyor gibi cümleleri, vardır bunda da bir hayır diyerek engellemeye gayret ediniz ama kolay değil.Mevlam kolaylaştırsın..

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 24 dakika önce yazdı:

5 ekimde ankaraya gel kaç yasında oldugumu görürsün çocuk adam. Bu adalet bakanlıgı personellerini mesleğe alırken zeka değil torpilin dibine dibine vurmuslar. Fetö referansıyla memur olan fettuşinin itleri gelip burda bızle alay ediyor. Forumu takip etmeyi bırakıyorum. Çoluk çocukla ugraşamam benım senın boyunda çocuğum var lan köpek sen kimsinki yaşın kaç diyorsun

Birilerine laf sokacam diye adalet bakanlığı personelleri diye genelleme yapamazsın zehir hafiye. Kimseyi tanımıyorsun. Yaşım büyük diyorsun. O zaman kalıbının adamı ol. Tartışma ile alakası olmayan diğer adalet bakanlığı personellerinden özür dile. Bende seninle ilgili aynı şeyi düşünüyorum. Ama polisleri genellemiyorum. Çünkü buna hakkım yok. Ya özür dile yada tüm adamlığını topla çek git.

701 KHK adalet bakanlığı. 25. idare mahkemesi(04.11.2019 açılış)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu sefer inşallah cınım ya diyelim @RosedewittbukateR

.

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İşimin yoğunluğundan fazla giremiyorum sağolsun forumu hazırlayanlar güzel işler yapıp güzel şeylere vesile olmuşlar. Herkes iyi veya kötü duyumunu anlatır bilgisini paylaşır veya başkalarının bilgi diye kendisini kandırmalarını da aktarır. İnanıp inanmamak kendi akıl süzgecimize bağlı. Eyvallah.. 

Ama bazı üzlupsuz yorumlarınız ben ve benim gibi birçok forum sakinlerini rahatsız ediyor. Biri diğerine yaşını sorar öbürü öbürüne şuraya gel der biri bilgi duyum getirenlere bela okur. Yaş olarak hepinizden küçük varsayıyorum kendimi. Lütfen üslubu elden bırakmayın herkes dilediğine inanır dilediğinin peşinden gider. Ama kimse bazılarının üslupsuzluğunu okumak zorunda değildir. 

OGM-Satış Memuru, 677 - inceleme devam ediyor, 26/02/2019 beraat - 13/03/2019 kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 33 dakika önce yazdı:

Aman arkadaşlar yaaaa takılmayın böyle şeylere amacımız gündemle ilgili gelişmeleri takip etmek ve sizden gelen yorum ve duyumları almak. Hep birlikte kırıcı olmayalım. Vee üslubumuz dikkat edelim

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, Bir saat önce yazdı:

Komısyon sanki çok karar çıkarmaya başladı gibi, her yer karar dolu maşallah, inşallah düşündüğüm sey olan 2020 aralığa kalmadan nisan Mayıs gibi bıtırır.

Belki de krakeri olanları aradan çıkarıp geriye krakeri olmayanları bırakmak için bir acelesi vardır komisyonun. Talimat almış olabilirler. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 14 dakika önce yazdı:

Şu uğraştığımız şeye bak, sokak agzıyla esnaf agzıyla yok hacı yok kanka, çoluk çocuk kaynıyor.  Denedim hesabı kapatamadım sn devrem @MSA ve kıymetli @Özgür KARAGEDİK Bey hesabımı kapatın emekleriniz için teşekkürler. Allah gerçek magdurlara yardım etsin, malesef twetter ortamı gibi buraya kimin girip  kimin çıktıgı bellisiz. Size hayırlı forumlar. 

Kendi adıma konuşayım bazı ozelliklerimizi değiştirmek gercektende çok zor biraz sakinleşmek ve sakin kafayla yazmak en güzeli.....yoksa forum forum olmaz önüne gelen ..........yazar

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Steinbeck, 37 dakika önce yazdı:

Suan itibariyle nisani atmis bulunmaktayim dun reddi yer yemez..

Karşı taraf için de zor. Onları da anlamak lazım. Suç onların da değil tabii. Siz tek iken bir kişi daha yanınıza eklenmemiş oldu. Hakkınızda hayırlısı. Suç bizi bu hallere koyanlarda. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...