İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Cihan Medya ve Okul Mağdurları Forumu

Önerilen Yorum

Sohbet hocaligi yaptığım 2010 yılı ve hts kayıtlarından üyelik sabit görüldü haziran 2018 .istinafta bekliyoz.Sohbet maduruyum

...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk Üzülüyoruz2445

2007-2009 yılları arasında Sakarya dershanesine gittim 2008 eylülden sonra bu evlere gittim ders çalışmaya bazen kaldığım oldu.. Sonra askeri okulu kazandım 2009-2011 yılları arsında okuduğum okulun bulunduğu şehirde bunlara ait evlerde 5-6 kez gittim kitap video vs izledik daha sonra göreve başlayınca gitmedim fakat bunlar bana ait iletişim bilgisini bulmuşlar aradı bir şahıs onun la 17-25 Aralık olaylarına kadar 3-5 kez çarşıda görüştük kafede ve bu yapıyla alakalı hiçbir sohbet geçmedi bazen sabit hattan arardı çoğu zaman bakmadım... Daha sonra irtibatımı koparmak istediğimi söylememe rağmen 2015 yılında felan sabit hattan birçok kez arandım 1-2 kez açtım baktım bunlar yeni görev yerim dede görüşmek istiyor görüşmek istemediğimi beyan ettim daha sonra hiçbir görüşmem olmadı... Para yardımı yok banka yok bylovk yok tek yaptığım görüşmek herkezin bildiği gibi maksadım da zaten devletime ihanet etmek asla değildi ders çalışmak dini bir ortamda bulunmak vb tamamen suçsuz olduğumu hatta bu durumdan dolayı mağdur edildiğimi düşünüyorum yaklaşık 1 yıldır açıktayım ilk gözaltında iken ifaden alındı bildiklerimi hatırladıklarımı anlattım bundan herhangi bir mahkeme süreci olmadı savcılığı aradığım da bekliyoruz soruşturma dosyam açık duruyor deniyor... Bunun sonucu ne olur yaşayan varmı aranızda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Komisyon red kararında cihan medya odemesi var nasıl bir savunma yapilabilir

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Kezban Mayuk Sitenin arama bölümünden cihan medya emsal karar olarak arama yapın. Mahkemelerin verdiği beraat kararlarını okuyup kendi durumunuza göre yorumlayarak dilekçenize ekleyin. Karar sayılarını da emsal gösterin.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba. 672 ile ihrac oldum soruşturmada takipsizlik de aldım ama OHAL Komisyonu ret verdi. Kriter olarak sendika, 2007 den bir yıl SGK kaydı,cihan medyada ödeme bilgisi ve kimse yok mu SMS kaydı yazılı. Emsal karar var mı. Dava 29.03.2019 itibariyle 24.idarede açık. Sonuçla alakalı öngörü veya yorumunuz var mı. Teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

SGK ile ilgili şöyle bir aramada emsal kararlar mevcuttur.

https://forum.khkhaber.com/search/?&q=ssk kaydı&search_and_or=or&sortby=relevancy

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhabalar.ohal komisyonu red geldi ve başlıklardan birinde cihan medyaya ödeme bilgisi bulunmaktadır yazıyor.detay yok..ben de bilmiyorum detayını..şimdi ankara idareye dava açacağım , bu başlıkla ilgili nasıl savunma yazacağım

red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Aşağıdaki verdiğim bölümde konunuza uygun hazırlanmış dilekçeler mevcut. İnceleyiniz.

https://forum.khkhaber.com/forum/63-dava-açılış-dilekçeleri/

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
fatih şahin, 23 saat önce yazdı:

merhabalar.ohal komisyonu red geldi ve başlıklardan birinde cihan medyaya ödeme bilgisi bulunmaktadır yazıyor.detay yok..ben de bilmiyorum detayını..şimdi ankara idareye dava açacağım , bu başlıkla ilgili nasıl savunma yazacağım

Sayın fatih şahin,

İlk olarak https://forum.khkhaber.com/topic/1439-ankara-idare-mahkemeleri-forumu/page/12/#comment-36609 başlığını incelemenizi tavsiye ederim.

Dilekçenizde gerekçeler yaklaşımınız ceza yargılaması benzeri ve dayanaklı olmasın. İdare mahkemesi kararlarına bakarsanız "ben irtibat iltisak olarak bakarım" diyor.

"Başlıklardan birisi" şeklinde belirtmişsiniz. Diğer başlıklar nedir bilmiyorum. Ancak cihan medya ödemesi konusu genel olarak "sos" mahiyetinde kullanılmaktadır. Aboneliğiniz ne kadar sürelik, hangi dönemleri kapsıyor. 2013 den başlayıp 2014 e sarkan taksitmi var. Yoksa 2014 demi abone oldunuz. Yoksa çok dahamı önce aboneydiniz. Ceza davası olsa tamam bir ton yargıtay kararı var. Örgüt üyeliği için delil değildir diye ama sizin durumunuzda ceza davasının gerekleri dışında irtibat, iltisak olarak duruma bakılacak. İrtibat ve iltisak tanımlarıyla ilgili paylaşımları inceleyip aboneliğinizin bu kapsamda olmadığına mahkemeyi ikna etmeniz gerekiyor. Özellikle 2013 yılında başlayıp 2014 de sarkan bir taksit varsa izahı daha kolay.incelemeiniz tavsiye ederim

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...