İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Gn.Editör

* ÖlümeTerkedilen KHKlılar

• Toplumsal Tecrite Maruz Kalan KHKlılar

• Ağaç Kökü Teklif Edilen KHKlılar

• Yargı Yolu Kapatılan KHKlılar

• Seçme Seçilme Hakkı Bile Elinden Alınmak İstenen KHKlılar

• Masumiyet Karinesi Yok Sayılan KHKlılar

• Emekleri Çalınan KHKlılar

* Çocuklarının Hayalleri Çalınan KHK lılar............

⚖️ Sadece Adalet ⚖️

?? Hukuk ve Adalet ??'' SADECE ''

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben tiwitterduyurularını yapıyorum ama buradan destek çok az geliyor 

701 sayılı KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
çiğdem erdur, 18 saat önce yazdı:

@Yanlız tilki eğer becerebildiysem kendi sayfamda çıktı tag yapıştırdım

Zamanla olacak destek gerçekten önemli vekile yazıyorsun adam iktidarda vekil ama konuşmasada belki kokuyor ama beğeniyor görüyor yani seni hiç umulmadık adamlar destek tiwiti atiyo mesela ben Fuat ugur 1 yıldır neredeyse her paylaşımına yazarım biz yüklenmesek o yazıyı yazarmıydı 

701 sayılı KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese hayırlı sabah.dun eşimin kabul kararini görmüştük.heyecanli bir o kadar da buruk bir gece oldu bizim icin.Rabbim bizim gibi sıkıntılar icinde olan, hakki yenen, mağdur edilen tum kaderdaslarima en kisa zamanda gorevine dönmeyi nasip etsin inşallah.esim döndü, artik son kalan dosya benimkisi olsun hic sorun değil, en sıkıntılı kim varsa once onlar döner inşallah.38 ay boyunca neler çektiğimizi bir Allah bir de bizimle ayni kaderi yaşayanlar bilir. Allah herkesi icinde bulunduğu darliktan cikarsin inşallah

672 KHK, istifa edilmiş sendika(esiyle birlikte)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Uzun bekleyiş, 12 dakika önce yazdı:

Herkese hayırlı sabah.dun eşimin kabul kararini görmüştük.heyecanli bir o kadar da buruk bir gece oldu bizim icin.Rabbim bizim gibi sıkıntılar icinde olan, hakki yenen, mağdur edilen tum kaderdaslarima en kisa zamanda gorevine dönmeyi nasip etsin inşallah.esim döndü, artik son kalan dosya benimkisi olsun hic sorun değil, en sıkıntılı kim varsa once onlar döner inşallah.38 ay boyunca neler çektiğimizi bir Allah bir de bizimle ayni kaderi yaşayanlar bilir. Allah herkesi icinde bulunduğu darliktan cikarsin inşallah

Aminnnn...Biz de eşli ihraciz...Zor gunler, zor zamanlar.. 

Incelememiz devam ediyor... 

Sonu hayir olsun...

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
celepy, 6 saat önce yazdı:

Bu da bir başka hukuksuzluk neden mi ? Çünkü halen daha verilen dilekçeler cvben başbakanlik diye giriş yapıp insanlara ilke kararlari vb saçmalıklari öne sürüyorlar. Kimse de demiyor aga sen başbakanlıgi kapattın başkanlığa geçtin hani bunun yasası yönetmeligi vs  hukukçu arkadaşlar daha bilirler ve yorumlarını beklerim acikcasi

http://www.sivilsayfalar.org/2019/01/25/bilgi-edinmeyle-ilgili-itirazlar-artik-adalet-bakanligina-yapilacak/

Sayın hocam keşke paylaşmasaydınız yaziyi. Sabah sabah bir umut okuyayım dedim. Hah artık bunlarda vicdana gelmiş dedimki içeriği okudum sinirlerim zıpladı yine. Bunlar hala sendika yi bankayı vs vs... ihraç sebebi görüyor. 

Pardon yanlış alıntı yaptım. Fuat uğur un yazısını paylaşan arkadaşı alıntı yapacaktım. Fuat uğur yazısı berbat ötesi maleseff

672 meb komisyon kararı ret. Mahkeme ye henüz başvurmadım...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

YENİ ASYA GAZETESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. 

KHKLILARIN MAĞDURİYETİNİ SÜREKLİ DİLE GETİREN TEK GAZETE OLDUĞU İÇİN

Msclk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Uzun bekleyiş, 55 dakika önce yazdı:

En son benim dosyam dönecek. Bu konuda diğer üyelerle anlaştık. 

Teacher, 47 dakika önce yazdı:

Aminnnn...Biz de eşli ihraciz...Zor gunler, zor zamanlar.. 

Incelememiz devam ediyor... 

Sonu hayir olsun...

Zabah yakın @Teacherhocam. Önce siz sonra eşiniz inşallah 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 6 dakika önce yazdı:

En son benim dosyam dönecek. Bu konuda diğer üyelerle anlaştık. 

Zabah yakın @Teacherhocam. Önce siz sonra eşiniz inşallah 

Cok tesekkur ediyorum.Guzel zabahlar?Tavuklarimin hepinize selamlari var .??? 

Eşim , guzel insan, ilk gunden beri hakkini bana veriyor.Yuvayi dişi kuş yapar.❤  

Hayirlisi....

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...