İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Konuk
672zede, Bir saat önce yazdı:

@Lahzaa teşekkür ederim hocam, arkadaş biraz tedirgin bekliyor. Dediğim gibi ıslak imzalı üyelik formunda 16 ay sendikası varmış. Ve ara sıra kimse yok mu ya attığım mesaj olabilir diyor. Kurum görüşü de henüz alınmayınca grupta sormamı istedi, benzer durumda olan ya da bu konuda bir bilgisi olan var mı diye. Bekleyen herkesin/hepimizin Allah yardımcısı olsun, en çok ihtiyacı olan önce iade olsun. Ben de eşim için buradayım, sendikadan bekliyoruz.

İnşallah hocam,herkes iade olur ben de istifasız sendikadan bekliyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 3 saat önce yazdı:

@Mehmet Korkmaz Mehmet Hocam bu arada iadeniz tekrar hayırlı olsun, çok sevindik. Bizler için umut oldu. Sizin sendika dışında başka bir kriter ya da kritercik var mıydı hocam hiç?

@ahusenk sizin de mi tek sendika hocam?

Sagolun hocam pasif banka vardi bir de kimse yok mu 1 adet sms olabilir

bu arada bazi arkadaslar sadece sendikadan ret aldiklarini soyluyorlar eger sadece sendikadan ret verselerdi iade olmam mumkun degildi ki kom. Baskaninin  sendika nedeniyle hickimseye ret vermedik diye bir aciklamasi var red aldik diyen arkadaslarin muhtemelen kurum kanaati veya bilmedikleri  kriterleri vardir.

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim durumla ilgili kısa beyin fırtınası yapsak. 679 EGM.Hat mağduruyum.Fişleme AD. Mahkeme beraati e'den verdi. Bir üye b'den olsun diye şerh koydu. Savcı karara itiraz etmedi. Ben karara itiraz edip b'den olması için istinafa götürdüm. Savcılık itiraz etmediği için istinaf başvurusunu geri çekip kararı e'den kesinleşmem mümkünmüş.

Sizce komisyon bu durumda kabul verir mi? Veya kararı geri çekmeli miyim? Beraatin e'den veya b'den olması idare mahkemesine kalırsam sizce nasıl etkiler? 

679 KHK- Hat Mağduru- AD fişleme- Silivri Misafiri- 07.04.2020 İade- Atama Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
d.s.m, 13 dakika önce yazdı:

Benim durumla ilgili kısa beyin fırtınası yapsak. 679 EGM.Hat mağduruyum.Fişleme AD. Mahkeme beraati e'den verdi. Bir üye b'den olsun diye şerh koydu. Savcı karara itiraz etmedi. Ben karara itiraz edip b'den olması için istinafa götürdüm. Savcılık itiraz etmediği için istinaf başvurusunu geri çekip kararı e'den kesinleşmem mümkünmüş.

Sizce komisyon bu durumda kabul verir mi? Veya kararı geri çekmeli miyim? Beraatin e'den veya b'den olması idare mahkemesine kalırsam sizce nasıl etkiler? 

Hocam b olması daha iyi tabii. İstinaf en kötü ihtimalle e devam eder. Kabul ederse b verir. Çekmeyin. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 3 dakika önce yazdı:

Hocam b olması daha iyi tabii. İstinaf en kötü ihtimalle e devam eder. Kabul ederse b verir. Çekmeyin. 

Çok teşekkürler cevabınız için. Komisyon süreci hala devam ediyor. Kafamı kurcalayan dosya istinafta diye red verir mi?

679 KHK- Hat Mağduru- AD fişleme- Silivri Misafiri- 07.04.2020 İade- Atama Bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mehmet Korkmaz hocam hayırlı olsun pasif banka derken para girişi olmayan mi

Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bio, 24 dakika önce yazdı:

@Mehmet Korkmaz hocam hayırlı olsun pasif banka derken para girişi olmayan mi

evet hocam hesap vardi ama para giris cikisi yok

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
d.s.m, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkürler cevabınız için. Komisyon süreci hala devam ediyor. Kafamı kurcalayan dosya istinafta diye red verir mi?

Beraatten haberi vardır. Verecekse bundan dolayı vermez bence.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mehmet Korkmaz, 2 saat önce yazdı:

evet hocam hesap vardi ama para giris cikisi yok

Hocam sanırım bu aralar 25/26 ay gibi sendika sürelerine bakıyorlar sizin de 2014 sonrası baz alınırsa 25 aydı birkaç karar daha takip ettim onlar da bu sürelerde.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...