İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Komisyon Ret Kararı Alanlar Forumu

Önerilen Yorum

Merhaba

Komisyon başvurusu red ile sonuçlanan üyelerimiz bu bölümden genel konularda bilgi alışverişi yapabilir.

Red kararı sonrası idari aşamaya geçtiniz. Umarız mahkeme sürecini olumlu geçer ve göreve iade edilirsiniz.

İdari Davalar için Başvuru Bölümü:
https://forum.khkhaber.com/forum/84-i̇dari-davalar-•-emsal-kararlar-•-dilekçeler/

•  KHK Forum Otomatik Sistem Hesabıdır • Özel Mesaj Göndermeyinizİletişim İçin Buraya Tıklayın

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar idare davası tahmini ne kadar sürer. Bir hafta önce  Ankara 25 idare mahkemesine dava açtım. 1 yılı geçer mi? Tahmininiz nedir 

672 banka komisyon red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672li, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar idare davası tahmini ne kadar sürer. Bir hafta önce  Ankara 25 idare mahkemesine dava açtım. 1 yılı geçer mi? Tahmininiz nedir 

25. İdare mahkemesi yeni kurulan bir mahkeme, ilk başvuranların kararları biraz daha erken çıkabilir, sizin dosya esas numarası kaçtır acaba?

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2019 8052

672 banka komisyon red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2019 8052

Dediğim gibi 25. İdare yeni açıldı, ortalama bir yılı geçer, benimde 22. idarede 4 ay oldu kurum savunmasına karşı dilekçe yazdım 04.11.2019 da tebliğ edilmiş, idari yargıda tebliğ süreleri bir ay olduğu için biraz yavaş işliyor. Hakkımızda hayırlısı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkürler hemşo 

672 banka komisyon red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkürler hemşo 

Rica ederim Allah yar ve yardımcımız olsun.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

701 khk ihraç polisim.Bugün ohal kararının gerekçesi geldi.EA kodlama,2015 yılında 1 tane sohbet,ve 06.07.2018 tarihinde üst amirin kanaati gerekçe gösterilmiş.Aklıma takılan iki şey var;

Birincisi; 2015 yılında sohbete katıldığım söyleniyor fakat ben kesinlikle sohbete falan katılmadım ayrıca bunu neye dayanarak söylüyorlar hakkımda herhangi bir tanık beyanı yok.Adli İdari soruşturma da geçirmedim.

İkincisi; Ben 08.07.2018 tarihinde 701 ile ihraç oldum fakat gelen kararda 06.07.2018 tarihinde üst amir kanaati olduğu söyleniyor.Yani üst amirin kararından 2 gün sonra mı ihraç edildim şimdi ben?
NOT: 701 KHK nin görüşülüp kararlaştırma tarihi 04.06.2018

Son olarak ea kodlamadan idare mahkemesine dava dilekçe örneği olan varsa bana atabilirse çok sevinirim.

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

701 KHK-RET-EA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cahit yurdakul, 15 saat önce yazdı:

701 khk ihraç polisim.Bugün ohal kararının gerekçesi geldi.EA kodlama,2015 yılında 1 tane sohbet,ve 06.07.2018 tarihinde üst amirin kanaati gerekçe gösterilmiş.Aklıma takılan iki şey var;

Birincisi; 2015 yılında sohbete katıldığım söyleniyor fakat ben kesinlikle sohbete falan katılmadım ayrıca bunu neye dayanarak söylüyorlar hakkımda herhangi bir tanık beyanı yok.Adli İdari soruşturma da geçirmedim.

İkincisi; Ben 08.07.2018 tarihinde 701 ile ihraç oldum fakat gelen kararda 06.07.2018 tarihinde üst amir kanaati olduğu söyleniyor.Yani üst amirin kararından 2 gün sonra mı ihraç edildim şimdi ben?
NOT: 701 KHK nin görüşülüp kararlaştırma tarihi 04.06.2018

Son olarak ea kodlamadan idare mahkemesine dava dilekçe örneği olan varsa bana atabilirse çok sevinirim.

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

Geçmiş olsun devrem. üst amir kanaati sonradan uydurulan bir şey. bende ihracımdan bir gün sonraki tarih. ama idare mahkemesine bununla ilgili bir belge sunamıyorlar. avukatımın söylediğine göre idare mahkemesi egm ye üç defa yazı yazmış üst amir kanaati ile ilgili belgeleri gönderin diye. sonuncusunda cevap verilmezse işlem yapacağını bildirmiş mahkeme.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 43 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun devrem. üst amir kanaati sonradan uydurulan bir şey. bende ihracımdan bir gün sonraki tarih. ama idare mahkemesine bununla ilgili bir belge sunamıyorlar. avukatımın söylediğine göre idare mahkemesi egm ye üç defa yazı yazmış üst amir kanaati ile ilgili belgeleri gönderin diye. sonuncusunda cevap verilmezse işlem yapacağını bildirmiş mahkeme.

O zaman idare mahkemesine vereceğim dilekçede kurum kanaati hakkında bilgi ve belge talebinde bulunayım ben öyle değil mi devrem 

701 KHK-RET-EA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...