İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Komisyon Ret Kararı Alanlar Forumu

Önerilen Yorum

Merhabalar;

11.2021 tarihinde komisyondan ret aldım, gerekçe sadece SGK kaydından dolayı kurum kanaati. İdari mahkemeye başvuru yaptım 22. İdareye düştü, kurum savunmasını yaptı içerisinde benim adım dahi geçmeden alakasız sayfalarca yazı dışında bir şey yazmıyor. Sizlere danışmak istediğim savunmaya cevabı bana evrak olarak tebliğ edildikten sonra mı yapacağım yoksa UYAP'ta gördüğüm için cevap sürem başlamış mı oldu? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. 

695 KHK - İncelemeye devam - Kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Theeagle893  Gündem ve gelişmeler başlığına yazın buradan üyeler bu sorunuzu hemen farketmez, geç cevap alırsınız.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 18 dakika önce yazdı:

@Theeagle893  Gündem ve gelişmeler başlığına yazın buradan üyeler bu sorunuzu hemen farketmez, geç cevap alırsınız.

Tamamdır teşekkürler.

695 KHK - İncelemeye devam - Kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Theeagle893, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar;

11.2021 tarihinde komisyondan ret aldım, gerekçe sadece SGK kaydından dolayı kurum kanaati. İdari mahkemeye başvuru yaptım 22. İdareye düştü, kurum savunmasını yaptı içerisinde benim adım dahi geçmeden alakasız sayfalarca yazı dışında bir şey yazmıyor. Sizlere danışmak istediğim savunmaya cevabı bana evrak olarak tebliğ edildikten sonra mı yapacağım yoksa UYAP'ta gördüğüm için cevap sürem başlamış mı oldu? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. 

Aynı mahkemeden bana fiziki evrak gönderildi. Uyaptan görmen tebliğ sayılmaz. Postacının sana getirdiği gün tebliğ tarihi sayılır. Gelen evrakları inceledikten sonra cevap yazman daha mantıklı.

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba 672li öğretmenim.. Bu en son yılbaşından hemen önce komisyon tarafından başvuruların tümü karara bağlandı ya.. o red kararlarından tebliğ edilen var mı? Bana hala tebligat gelmedi.. ben e-tebligata geçtim.. mahkeme kararları gibi yine oradan mı tebliğ edilir? Ya da daha önce ögretmen olarak red karari verilen varsa karardan kaç gün sonra tebligat elinize ulaştı.. 

672 KHK - muhaliflik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hasan13, 06.02.2023 - 01:13 yazdı:

Merhaba 672li öğretmenim.. Bu en son yılbaşından hemen önce komisyon tarafından başvuruların tümü karara bağlandı ya.. o red kararlarından tebliğ edilen var mı? Bana hala tebligat gelmedi.. ben e-tebligata geçtim.. mahkeme kararları gibi yine oradan mı tebliğ edilir? Ya da daha önce ögretmen olarak red karari verilen varsa karardan kaç gün sonra tebligat elinize ulaştı.. 

Komisyon kararları kurumunuza gönderilir. Kurum size yazılı tebliğ<yapar. E tebligat yapmaz. kurumunuzla görüşünüz.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...