İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

calik87

Adres Deği̇şi̇kli̇ği̇

Önerilen Yorum

ADRES DEŞİKLİĞİ DİLEKÇESİ BU ŞEKİLDE Mİ OLUYOR  ARKADAŞLAR?

İSTANBUL 5. İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI’NA

(Gönderilmek Üzere)

KAHRAMANMARAŞ NÖBETÇİ İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLIĞI’ NA

DOSYA NO     :……/….  

KONU              :ADRES DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA

AÇIKLAMALAR:

Dava dosyasındaki adresim aşağıdaki şekilde değişmiştir. Bundan sonra tarafıma yapılacak tebligatların aşağıda bildirdiğim adrese yapılmasını saygılarımla arz ve talep ederim.                                                                                     

/…../………..

Adres 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Biraz değiştirmenizi tavsiye etmek isterim.

Dava dosyasındaki iletişim adresim değişmiştir. Güncel ladresim aşağıda belirttiğim şekildedir. Adresim MERNİS (Merkezî Nüfus İdare Sistemi) sistemindede ... tarihinde güncellenmiştir. Yanlış adrese yapılacak tebligat yada yazışmalar nedeniyle zaman ve mağduriyet  yaşamamak adına nezdinizdeki adres bilgimin güncellenmesini ve tarafıma yapılacak olan her türlü tebligat, bilgilendirme, yazışma vb. nde güncel adresimin dikkate alınarak yapılmasını arz ederim. (Tarih)

Eski adres :                                                                                                                             Ad-soyad ve imza

Güncel (Yeni) adres:

Telefon No:

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 17 saat önce yazdı:

Biraz değiştirmenizi tavsiye etmek isterim.

Dava dosyasındaki iletişim adresim değişmiştir. Güncel ladresim aşağıda belirttiğim şekildedir. Adresim MERNİS (Merkezî Nüfus İdare Sistemi) sistemindede ... tarihinde güncellenmiştir. Yanlış adrese yapılacak tebligat yada yazışmalar nedeniyle zaman ve mağduriyet  yaşamamak adına nezdinizdeki adres bilgimin güncellenmesini ve tarafıma yapılacak olan her türlü tebligat, bilgilendirme, yazışma vb. nde güncel adresimin dikkate alınarak yapılmasını arz ederim. (Tarih)

Eski adres :                                                                                                                             Ad-soyad ve imza

Güncel (Yeni) adres:

Telefon No:

Teşekkür ederim

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...