İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Araştırma Merkezi Atamaları

Ankara'da ikamet etmeyen yada tebliğ için bizzat bakanlığa gitmeyen personelin atama onay ve tebligatları il valiliklerine gönderilmişti. İllerde valilik kanalı ile tebligatlara başlandı. Yalovada bir arkadaş tebligatı imzaladı. Araştırma merkezine verilen iade personel, İlgili tebligat evrağını Valilik kanalıyla takip edebilirler.

Araştırma Merkezine atanan  diğer grup 112 kişi için ise bakanlıktan hala görüş yazısı beklenmekte.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Araştırma merkezinde (Ankara) göreve başlayanlardan başka illerde çalışmak isteyenler idareye dilekçe vermeye başladılar.

İsteklilerin tayininin tercih ettikleri illere yapılacağı ve sorun çıkmayacağı belirtiliyor.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

SC-SCD'den iade alıp araştırma merkezine atanan varmı?

686 KHK - EGM - KYOK - SC/SCD - Komisyon İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Araştırma Merkezi için bekleyen 112 kişilik 2. Liste 

27 kasımda Çalışma Bakanlığından yazı çıktı. 3-4 güne postaya verilecek. 7-15 gün içerisinde tebligatlar yapılarak göreve başlanır.

Özellikle 3-4 aydır atama bekleyen egm iadeler bu grupta olabilir.

Hayırlı olsun...

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben dün komisyon sayfasında kabul yazımı gördüm. Bakanlığı genel müdürlüğü ve son görev yaptığım ili aradım fakat henüz bilgileri yok. Tebligat tarafıma gelene kadar beklemem gerekecek sanırım

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemil öncü, 4 saat önce yazdı:

Ben dün komisyon sayfasında kabul yazımı gördüm. Bakanlığı genel müdürlüğü ve son görev yaptığım ili aradım fakat henüz bilgileri yok. Tebligat tarafıma gelene kadar beklemem gerekecek sanırım

Bende geçen hafta gördüm henüz aramalarını bekliyorum tebliğ için.

672 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemil öncü, 05.12.2019 - 16:40 yazdı:

As2745, 05.12.2019 - 21:23 yazdı:

Bende geçen hafta gördüm henüz aramalarını bekliyorum tebliğ için.

Öncelikle komisyon tebligatınızı yapınız. Daha sonra tebligat Personel Daireye ulaşacak ve Araştırma Merkezi yada kadro kararı verilip size 1-2 ay içerisinde dönüş yapılacağını umuyorum.

Araştırma merkezinin kurulması ile yeni iade olan EGM mensupları daha hızlı göreve başlayacaktır. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 11 saat önce yazdı:

Araştırma merkezinde (Ankara) göreve başlayanlardan başka illerde çalışmak isteyenler idareye dilekçe vermeye başladılar.

İsteklilerin tayininin tercih ettikleri illere yapılacağı ve sorun çıkmayacağı belirtiliyor.

Eğer araştırma merkezine atama olursa tebellüğ etmeden il değişikliği için dilekçe vermek daha mantıklı değil mi? Eşim ünide araştırma görevlisi olurda araştırma merkezi gelirse Ankara bana uymuyor bu konuda fikriniz nedir

672 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
As2745, 10 dakika önce yazdı:

Eğer araştırma merkezine atama olursa tebellüğ etmeden il değişikliği için dilekçe vermek daha mantıklı değil mi? Eşim ünide araştırma görevlisi olurda araştırma merkezi gelirse Ankara bana uymuyor bu konuda fikriniz nedir

Şu an için böyle bir prosedür yok. Başlanıyor ve dilekçe veriliyor. Henüz il birimlerinin hazır olmadığını biliyoruz. Gerekirse başlama yapıp izne ayrılırsınız. Dilekçeniz işlem görür.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 13 dakika önce yazdı:

Öncelikle komisyon tebligatınızı yapınız. Daha sonra tebligat Personel Daireye ulaşacak ve Araştırma Merkezi yada kadro kararı verilip size 15 - 20 gün içerisinde dönüş yapılacağını umuyorum.

Araştırma merkezinin kurulması ile yeni iade olan EGM mensupları daha hızlı göreve başlayacaktır. 

Komisyon tebligatının bir nüshası bize veriliyor mu? İlerde dava konusu işlemler için elimizde bulunması faydalı olur

672 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...