İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ramazan Yunus AŞKAR, 3 saat önce yazdı:

Dm den mesaj atmıştım gruba beni de ekleyebilirmisiniz 

Özel Mesaj gönderildi

yhntc, 2 saat önce yazdı:

@Ramazan Yunus AŞKAR bana da atabilirsiniz

Özel Mesaj gönderildi.

Özel mesajlarınızı şu linkten kontrol edin.

https://forum.khkhaber.com/messenger/

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Msa dm den size yazamadım özel mesaj hakkı tanımıyor  ayarlarda mı sıkıntı var benide watsapp grubuna eklemek için dm den yazabilir misiniz 

677 KHK - Takipsizlik - İ.D. ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Patasana  Mesaj gönderildi.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM - Araştırma Merkezi

• 2.grupta (112) olup bugün başlayan bir arkadaştan,  250 kişilik 3. bir liste bilgisi geldi. Detay gelirse paylaşacağım.
  • Beğeni 1
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Araştırma merkezinde baslayan arkadaşlar ankarada veya başka ilde,   ne iş yapıyorlar? nerede çalışıyorlar? Kac kaç çalışıyorlar? Paylaşırlarsa seviniriz 

Güncelleme • • Konuk
Imla

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@MSA 

MSA, 27.01.2020 - 12:16 yazdı:

@Patasana  Mesaj gönderildi.

Benide vatsap grubuna eklermisin

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Khk679 Özel mesaj gönderildi. Mesaj kutunuzu kontrol ediniz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM İadeler - Araştırma Merkezi

2. grup iadeler (112) başlama yapmaya devam ediyor. Bugün de birkaç arkadaşımız başladı. Tüm başlamalar bittiğinde ilde çalışma talep dilekçeleri işleme konulacak.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

EGM İadeler - Araştırma Merkezi

• Başlamalarda kimlik kartı için  takım elbiseli traşlı Biyometrik fotoğraf CD ortamında isteniyor. İlinizde de çekinebilirsiniz. CD ortamında dijital alınız.
  • Başlayıp izne ayrılmak mümkün.
  • İl için dilekçenizi başladığınızda veriyorsunuz.
  • Başlayıp devam edecekler için Çevrede uygun oteller mevcut. Tavsiye oteli araştırma merkezinden arkadaşlar verdi. Meriç Otel 0312 232 01 23. Bu otel uygun günlük 70 TL güven park civarı.
  • Otobüs Garından (AŞTİ) ankaray ile Kızılayda inerek TBMM karşısındaki Merkeze ulaşabilirsiniz. Merkez İçişleri Bakanlığı Merkez kampüs içerisinde. Herhangi bir vasıtayla Kızılaya geldiğinizde, Merkez yürüme mesafesinde...
  • Ulaşımda temazsız kredi kartı geçiyor. Tek kullanımlık AnkaraKart kartta alınabilir.
  • Araştırma Merkezi Harita

https://maps.app.goo.gl/Ks5V24xGSqnB3xz59

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba bana da dm mesaj atabilir misiniz watsap grubu icin yazamiyorum mesaj sizlere tesekur ederim 

672 KHK -İADE -PASİF BANKA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...