İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bursa - Tebliğ için çağrıldı...

ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

Dostum araştırma merkezindeki maaşlar 3-1 indeki bir memur için ne kadar acaba oturmuş(yani 2. Aydan itibaren ödenen kesintisiz hali?

Dostum durum karışık. Şimdi de agi ve vergi dilimi nedeniyle bu senenin maaşlarında kesinti oldu.

Yaklaşık rakamlara Araştırma Drive dan bakabilirsin. Bordrolar bölümü...

Link: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1QQJO_pipuLTcplMWluW7U4lvdk1bQVrc

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstanbul atamalar ulaştı. Tebliğ bekleniyor.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Telefonla mı tebliğ ediliyor ,anlamadım? Valiliğe gidip tebliğ tebellüğ mü olacak? Valiliğin hangi biriminde atamalarımız? Teşekürler.

677 KHK - EGM - Aralık 2019 İade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün Ankara Merkezde başlama yaptım dostlar. 10 kişi kadar vardı başlayan.

İstanbul tebliğler İlçe Emniyetlere gönderilmiş. Tebliğinizi ikamet ilçeden alabilirsiniz.

Elife, 5 saat önce yazdı:

Telefonla mı tebliğ ediliyor ,anlamadım? Valiliğe gidip tebliğ tebellüğ mü olacak? Valiliğin hangi biriminde atamalarımız? Teşekürler.

Valilik yazıişlerini arayın. Bilgilerinizi verin. Sizi tel ile çağırırlar yada siz arayınca bilgi verip davet ederler...

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 54 dakika önce yazdı:

Bugün Ankara Merkezde başlama yaptım dostlar. 10 kişi kadar vardı başlayan.

İstanbul tebliğler İlçe Emniyetlere gönderilmiş. Tebliğinizi ikamet ilçeden alabilirsiniz.

Valilik yazıişlerini arayın. Bilgilerinizi verin. Sizi tel ile çağırırlar yada siz arayınca bilgi verip davet ederler...

Sizi nereye verdiler msa  hocam? Hangi kurum hangi bölüm 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 40 dakika önce yazdı:

Sizi nereye verdiler msa  hocam? Hangi kurum hangi bölüm 

İçişleri Araştırma Merkezi

İl tayini istemedim. Merkezdeyim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

3.Grup atama tebliğleri ve başlamalar devam ediyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

herkese yapılan atamalar tekrar hayırlı olsun....

zannımca bu araştırma işi bitmek üzere....

EGM ne kadar da araştırma diye tuttursa bu işin sürekliliği sürdürülebilirliği yok gibi..

AYM bozma kararı bu yıla yetişmese bile gelecek yıl ilk yarıyıla yetişebilir...

herkes için hayırlısı...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA @varex bugün araştırma merkezine verilip dava açan birinin bozulma kararını gördüm yine Ankara idare mahkemesi bozmuş bilginiz olsun 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ozelharekat61 direk kesinleşen bir karar var mı, tüm itirazlar(idarecinin) sonucunda.

.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...