İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Merhaba iki hafta önce başlama yaptığımızda dilekçe verip izne ayrıldık ama şu saate kadar arayan soran olmadı süreç nasıl işleyecek bilmiyorum ben de. Yıllık izin bitiminde tekrar arayacağım 

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bizdede ayni durum baslama yaptik izne ayirdilar iki hafta oldu

670 khk ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

31 aralık 2020 itibariyle kabul aldım 677 sayılı KHK ile atılmıştım. Tarafıma tebliğ mi beklemeliyim, bir  yerlere müracaat mı etmeliyim. Saygılar. 

677 sayılı KHK ile ihraç 31,12.2020 komisyon kararı ile kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Parabellum57, 02.01.2021 - 16:42 yazdı:

Araştırma merkezine atama olursa istediğimiz takdirde ikamet ettiğimiz ile kesin atama oluyor mu aksi bi durum söz konusu mu ner bilgisi olan var mı

Evet. Başladığınızda verdiğiniz dilekçeye binaen istediğiniz ile atanıyorsunuz. İkamet ili şart değil. Aksi durum 1-2-3 ve 4. gruplarda olmadı.

pol37, 11 saat önce yazdı:

31 aralık 2020 itibariyle kabul aldım 677 sayılı KHK ile atılmıştım. Tarafıma tebliğ mi beklemeliyim, bir  yerlere müracaat mı etmeliyim. Saygılar. 

Size kabul kararı tebliğ edilecek. Daha sonra araştırma yada egm için yine tebliğ yapılacak. Bu aşamada başvuru yapmak gerekmiyor.

Bayx33, 22.12.2020 - 14:07 yazdı:

@MSA mrb bilgilerinize dayanarak soruyorum. Ben araştırma merkezine iade oldum, Ankara da başlayıp Mersin İl valiliğine talep istedim. Şimdi ildeki mutemete kaç tane ve hangi dilekçe vereceğim. Teşekkür ederim abi şimdiden, saygılar.

Drive bölümümüzdeki hak talep dilekçesini durumunuza uyacak şekilde düzenleyip göndereceksiniz. Ek ödeme istekleriniz var ise ekleyin. Yok ise çıkarın.

https://docs.google.com/document/d/11jPxiil7xZwunBIp0g6lUVCX-WTCMqMb/view

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yozgatlı, 25.12.2020 - 00:17 yazdı:

poloslige dönmek icin dava dilekceleri varmi grupta arkadaslar

Araştırma Drive Bölümünde İdari dava ve dilekçeler bölümüne gözatın.

http://bit.ly/arastirmaegm

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

677 ile ihrac olmustum . Arastirma merkezi için iade kararı geldi . Surec nasil oluyor maaslar nasil watsap grubu varsa katılmak istiyorum

677 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kodlama ne idi ve adlı süreç nasıl oldu

Aktif görev tüm SCD kodlama

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Burcu Yilmaz, 10.01.2021 - 00:43 yazdı:

677 ile ihrac olmustum . Arastirma merkezi için iade kararı geldi . Surec nasil oluyor maaslar nasil watsap grubu varsa katılmak istiyorum

Atamanız bakandan çıkana kadar bekliyorsunuz. Sonra sizi atama onayını tebliğ için çağıracaklar. Görev yapmak istediğiniz il için dilekçe vereceksiniz. İlinize geçip geçici görev onayının size ilinizde tebliğinin ardından göreve başlıyorsunuz.

Whatsapp grubunu telegrama taşıdık. Katılmak için @varex editörümüze mesaj atınız.

Kozanoğlu01, 10.01.2021 - 11:58 yazdı:

Kodlama ne idi ve adlı süreç nasıl oldu

SCD SCC DİL AD kodlardan ve kodlaması 0 yada hiç olmayanlardan iade mevcut. Ayrıca hakkında dava açılmayan, dava açılıp beraat eden, dava açılıp bir süre tutuklu kalan ve beraat alıp iade olan arkadaşlarda mevcut.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sn @MSA, İnşallah nasip olurda dönersem, son çalıştığım yer Ankara olduğu için, Ankara'da n başka bir yere mi gönderiyorlar. Eşim özel sektörde ve Ankara da çalışıyor? Burada kalmam için bu kriter yeter mi? 

Malum memleket Elazığ, orayı tercih ettiriyorlar mı? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 21 dakika önce yazdı:

Sn @MSA, İnşallah nasip olurda dönersem, son çalıştığım yer Ankara olduğu için, Ankara'da n başka bir yere mi gönderiyorlar. Eşim özel sektörde ve Ankara da çalışıyor? Burada kalmam için bu kriter yeter mi? 

Malum memleket Elazığ, orayı tercih ettiriyorlar mı? 

Araştırmaya verilirseniz istediğiniz ili yazıyor ve oraya atanıyorsunuz. İstemediğiniz bir yere verilmiyorsunuz. İli siz seçiyorsunuz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...