İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hak Hukuk Adalet, 21 saat önce yazdı:

Beni de telegrama ekler misiniz numaramı özelden yazdım kabul kararımı dün gördüm.701 sayılı KHK EGM

Merhaba devrem öncelikle hayırlı olsun. İlk defa 701 ihraç olan polis memuru iadesi gördüğüm için mutlu oldum. iadeniz hakkında  biraz ayrıntı verirmisiniz adli durum oldu mu ? Aynı kodla fişlenmiş aktif çalışan bir arkadaşım geçen ay ihraç oldu. Adli olarak beraat etmişti. hakkında bir tane tanık beyanı vardı, tam emin değilim ancak tanık beyanı 2013 öncesine aitti

701 KHK - Komisyon RET - Adli dava BERAAT - 19. İdari - EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar tebligat yapılanlar için bir gelişme yok mu . Ne zaman imzadan çıkacak 4 ay oldu  . Sağlam bi duyumu olan arkadaş varsa yazarsa sevinirim . 

Mehmet 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
TPC0121, 17.05.2021 - 07:18 yazdı:

Merhaba devrem öncelikle hayırlı olsun. İlk defa 701 ihraç olan polis memuru iadesi gördüğüm için mutlu oldum. iadeniz hakkında  biraz ayrıntı verirmisiniz adli durum oldu mu ? Aynı kodla fişlenmiş aktif çalışan bir arkadaşım geçen ay ihraç oldu. Adli olarak beraat etmişti. hakkında bir tane tanık beyanı vardı, tam emin değilim ancak tanık beyanı 2013 öncesine aitti

Daha önce 2. 3. ve 4. grupta 701 iadeleri var.

Ankara06, 17.05.2021 - 23:19 yazdı:

Arkadaşlar tebligat yapılanlar için bir gelişme yok mu . Ne zaman imzadan çıkacak 4 ay oldu  . Sağlam bi duyumu olan arkadaş varsa yazarsa sevinirim . 

Tebligattan sonra EGM için 2 ay içinde Araştırma Merkezi için ise 4-8 ay arası bekleme süresi mevcut.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar iyi günler. 701 KHK ile kabul kararı tarafıma tebliğ edildi. Maaşlar ile ilgili bir sorum olacak. Şuan Bağkur primi ödüyorum ve işletmem var. Alacağım geçmiş dönem maaşlarımdan primler harici kazancın şu kadar olmuş gibisinden ekstra bir kesinti yapılıyorumu. Yazılanları okuyunca o kısmı anlamadım. Ben şuan atıyorum geçen ay 15 bin kar elde ettim işletmemden bunun alacağım maaşla bir ilgisi yok degilmi

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar  ses yok mu 6 ay oldu tebligat yapılalı duyum alan haberi olan yoooook muuuuu?

672 KHK - kabul - cihan medya

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Garson CC alıp iade olan varsa iade yazısı lazım lütfen yardım ?

Allah Büyük

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

6 nisanda iade oldum daha sonra teblig edildi simdi arayan soran yok ne yapmaliyim bilen var mi?

679 egm hat mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Uzun süre bekleyeceksin Nurullah  bizim 6 ay oldu bekliyoruz önce yerin belli olacak sonra başlama yaptıracaklar 

ÔŽÊÑ

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Özgür Özen, 1 saat önce yazdı:

Uzun süre bekleyeceksin Nurullah  bizim 6 ay oldu bekliyoruz önce yerin belli olacak sonra başlama yaptıracaklar 

Suan sadece karakolda komisyon karari tebligi yapildi.baska hic bir sey olmadi.benim yapmam gereken birsey var mi?

679 egm hat mağduru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bana da  26 Mart komisyon kararını tebliğ edildi şimdi bekliyorum ikide bir Ankara'yı arıyorum bekliyeceksin diyorlar bakanlık ne zaman imza ararsa o zaman haberin olur deyip kapatıyorlar. Anlayacağınız İçişleri Bakanın imzalanmasını bekliyeceğiz bu 5 ay da olabilir 8 ay da olabilir 10 ay da olabilir bu sürenin ne kadar uzayacağı belli değil  ben bir ay daha bekliyeceğim sonra sürekli cimere yazmayı düşünüyorum

677 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...