İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

space, Bir saat önce yazdı:

@ozelharekat61 direk kesinleşen bir karar var mı, tüm itirazlar(idarecinin) sonucunda.

Davalar daha yeni muhtemelen bu davalar Danıştay hatta AYM ye kadar gider 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Selamlar bakıyorum da  idare mah. İade olan polis arkadaşların göreve dönüşü ile ilgili herhangi bir paylaşımına denk gelemiyorum.... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 11.07.2020 - 19:24 yazdı:

Araştırma Merkezine dava açıp Yürütmeyi Durdurma alan arkadaşımız EGM den aranarak il tercihi yaptırılmış. Göreve dönüyor. EGM konuyu istinafa taşımış durumdadır. 

Darısı diğer arkadaşların başına...

İlgili Yürütmeyi Durdurma Kararı

Üst mahkemede Bu Yürütmeyi Durdurma kararına EGM nin yaptığı itiraz reddedildi. Hayırlı olsun....

Karar:

YD İtirazına RET Kararı.jpg

SelimKoç, 11.08.2020 - 12:57 yazdı:

Selamlar bakıyorum da  idare mah. İade olan polis arkadaşların göreve dönüşü ile ilgili herhangi bir paylaşımına denk gelemiyorum.... 

Genelde whatsapp grubunda paylaşılıyor. Buraya da akabinde ekliyoruz. Davalar yeni ve henüz sonuçlanan dava yok. 

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

3. Grup tebliğleri ve başlamalar devam ediyor. Birkaç il ve arkadaşımız hariç tüm atama tebliğleri illere ulaştı.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

slm arkadaşlar bana da karar dün tebliğ edildi ben il tayini isteyeceğim günübirlik işlemler halledilip izine ayrılabiliyor muyuz bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim

ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
acara52, 14 saat önce yazdı:

slm arkadaşlar bana da karar dün tebliğ edildi ben il tayini isteyeceğim günübirlik işlemler halledilip izine ayrılabiliyor muyuz bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim

Evet başlayıp aynı gün izine ayrılma yapılabiliyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 28 dakika önce yazdı:

Evet başlayıp aynı gün izine ayrılma yapılabiliyor.

cevap verdiğiniz için teşekkürler

ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA Merhaba,

Atamanız yapıldı yazıyor imzanızda. Araştırma merkezinde çalışmaya başladınız mı? Eğer başladıysanız  rica etsem çalışma ortamı, yapılan iş, ücret vb. konular hakkında bilgilendirme yaparmısınız? 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

701 KHK ile ihraç Polis Memuru. 19. İdare Mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

selamlar. buralardayım. anonslara girmesem de cihazı takip ediyorum bilginize. 

• Beğeni 2
  • Kahkaha 1
  • Onaylama 1

672 KHK - EGM - Rütbeli - Aralık 2019'da TAKİPSİZLİK, Ocak 2020'de KABÜL kararı çıktı. Kodlama: 'Derece 1: E - Derece 2: E' . Anlamı: Hayatının Hiçbir Döneminde Fetö ile ilişkisi olmayan ve İşini İyi takip Eden' - EGM'ye atamam yapıldı. Şükür Kavuşturana.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
einstein28, 13.08.2020 - 12:21 yazdı:

@MSA Merhaba,

Atamanız yapıldı yazıyor imzanızda. Araştırma merkezinde çalışmaya başladınız mı? Eğer başladıysanız  rica etsem çalışma ortamı, yapılan iş, ücret vb. konular hakkında bilgilendirme yaparmısınız? 

Detaylı olarak yazacağım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...