İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Dantes aynen hocam ben de öyle düşünüyorum, sadece sendikadan iade oldum deyip de başka kriter(cik)leri olanları da duyuyoruz, biliyoruz. (Bu suç değil lütfen yanlış anlaşılmasın, insanlar korkuyor başıma tekrar bir şey gelir mi diye açık açık yaz(a)mıyor, haklılar belki de) Ama geride kalanlar umutla bekliyor, lütfen iade olan arkadaşlarımız bekleyenlere ışık olsun.

• Beğeni 2

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aleyna, 11 dakika önce yazdı:

Albatros 4 var

Maalesef sadece albatros 4 ten red vermek onlar için yeterli oluyor. Sizi üzmek istemem ama herşeye hazırlıklı olun.

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RADAMEL, Bir saat önce yazdı:

Bir soru ben sorayım.Haksız tutuklama tazminatını tahsil eden var mı ? 

Bu hafta manevi tazminatı alicam maddi kayıp temyize gltti istinaf maneviyi kabul etti.maneviyi alacağı mi söyledi av. Alıp itiraz edebliyormusuz. Morbeyin magduyum dzk personel iyim hala komisyonda sürünmeye devam

Morbeyin mağduru tazminat davası yargitayda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardian, 6 dakika önce yazdı:

Maalesef sadece albatros 4 ten red vermek onlar için yeterli oluyor. Sizi üzmek istemem ama herşeye hazırlıklı olun.

Sizin kriter neydi

Elif

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aleyna, 19 dakika önce yazdı:

Sizin kriter neydi

17 25 öncesi tanık ifadesine bağlı olarak kurum kanaati. Takipsizlik var

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aleyna, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, ben 701 adalet bakanlığı. 2008 yilinda benim isteğim dışında acilan bankasya hesabi var bir lira bile para giriş çıkışı yok. Bu kriter olarak sayılabilir 

Sayılır sayılır. 

• Kızma 1
  • Katılmama 3

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Merak Perver, 8 dakika önce yazdı:

Sayılır sayılır. 

2013 öncesi kriter degil

• Onaylama 2

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Merak Perver, 22 dakika önce yazdı:

Sayılır sayılır. 

Hayır. Para giriş çıkışı yoksa pasif banka olarak işlem görecektir. Bu şekilde iadeler paylaşıyoruz sürekli...

• Onaylama 2

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benim arkadaşım ki hala su an bu siteyi takip ediyor. Son yüklü meb dosyalarında iade oldu. 

Sendika 25 ay, 6 ay askerlik :19 ay sendika. İstifa. Ve 2014te tüm parasını bank asyadan çekme

Cuma günü göreve başladı. Ben de aksine bundan sonraki MEB dosyalarının çoğunluğunun iade olacağı görüşündeyim. Umarım yanılmam. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dantes, 30 dakika önce yazdı:

2013 öncesi kriter degil

Adalet bakanlığı 17 25 öncesi olayları red gerekçesi yapıyor. Bunu da kurum kanaati adı altında yapıyor maalesef. Bende onun kurbanıyım. 2008 yılı tanık iftirası.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...