İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Eski savci diyor profilinde Konya'da ofisi varmış 

Faydalı olabilir güzel paylasimlari var 

• Beğeni 4

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@pelinkayapelin5 Bugün mü gördünüz geçerli yazısını?Önceden farklı mı yazıyordu? Size herhangi bir dönüş yapıldı mı? Bende 25 kasım da bizzat ankaradan başvuru yaptım fakan geri dönüş olmadı.Birde şu edevlet hikayesi.il ilçe nüfusa başvurunuz ibaresi devam ediyor.Kusura bakmayın çok soru sordum ama.Teşekkür ederim yinede

Doğduğun yer değil doyduğun, huzur bulacağın, adaletin olduğu yer !..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 23 dakika önce yazdı:

hayırlı olsun...

darısı tüm arkadaşlara..

bu mesajı bir kaç saat içinde sürekli yazacağıma pek inanamazdım sanırım:)

ayrıca ret alan arkadaşlar üzülmeyin..

idari mahkemede ret kararları için daha sağlam deliller gerekli..

idariden yola devam...

yasse34  bankadan başka bir kriter varmıydı?

karar yazında özel değilse sadece banka kriteri mi vardı?

paylaşırsan seviniriz..

Karar gelmedi daha sadece sayfadan gordum iadeyi.

Kriterim banka baska bi kriterim olmasi imkansiz. Bankayi aktif kullaniyodum ben  memurlar nette cok yaziyodum hatirlayanlar bilir hatta . Her ay duzenli para biriktirip borcumu oduyodum. Cagri tarihlerine ozel bi para girisi yoktu. Dilekcemde de acma sebebimi niye yatirdigimi ne zmn niye cektigimi fln acikladim. Banka yanina ek bi sebebim yok bankayi da normal bi musteri gibi kullandim arastirdiklarinda anlattigim gibi oldugunu gorduler demek ki

• Beğeni 1

672 khk. Milli egitim bakanlığı kriter banka. sorusturma adli islem yok. Komisyon: iade cok şükür 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
haykiriss06, 42 dakika önce yazdı:

@pelinkayapelin5 Bugün mü gördünüz geçerli yazısını?Önceden farklı mı yazıyordu? Size herhangi bir dönüş yapıldı mı? Bende 25 kasım da bizzat ankaradan başvuru yaptım fakan geri dönüş olmadı.Birde şu edevlet hikayesi.il ilçe nüfusa başvurunuz ibaresi devam ediyor.Kusura bakmayın çok soru sordum ama.Teşekkür ederim yinede

estagfurullah. cts aksam gordum edevlet protokol sorgusundan. eskiden il/ilceye basvurun yaziyordu ama su an simdiye kadar aldigim ve gecerliligini yitirmis pasaport bilgileri ile mevcut durumda gecerli olan (gecerli ibaresiyle yer alan) bordo pasaportumun bilgileri var. edevlette bir de kimlik/pasaport/surucu belgesi sorgusu ekrani var, ordan da check ettim. eskiden pasaport kisminda pasaportunuz bulunmamaktadir gibi bi sey yazarken simdi, gecerli olan bordo pasaport bilgileri var.

Bunun disinda bi geribildirim almamistim pasaport serh burosundan, zaten ordaki hanimlar da birakin bilgi vermeyi, ararsam telefonla bile onlara ulasamayacagimi birkac kere belirtmislerdi.

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Az önce habertürkte peringeçgiller Korgeneral metin iyidilden bahsederek; “cumhurbaşkanının bir askere fetöcü deme hakkı yok”dedi. Geçenlerde yazmıstım Metin iyidil Ak parti/ergenekon fight ının 2. Roundudur. 

Güncelleme • • mustafaa34
  • Beğeni 2
  • Onaylama 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ahusenk hayırlı olsun hocam çok sevindim, tek kriter sendika mı?

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 5 dakika önce yazdı:

@ahusenk hayırlı olsun hocam çok sevindim, tek kriter sendika mı?

Ewet

672 khk.inceleme devam.sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Muharrem Kaya, 11 saat önce yazdı:

Sistemden .Kriterimi banka ,adli islem yok . 

merhaba . hayırlı olsun. banka durumunuzdan; özellikle hareketler hesap açma tarihi ve miktar bilgisi vermeniz mümkün mü?

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...