İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

17 ay sendika 2014 ve sonraki yillarda para girisi ve cikisi olmayan hesaptan adli dava savci 223/e den beraat mutaalasi vermis.komisyon incelemesi devam ediyor saglik bakanligi ,savcinin mutaalasina hakimde uyacak muhtemelen 223/e ye itiraz edip istinafa tasimalimiyim yoksa adli sureci fazla uzatmayip yeterli mi demeliyim bu duruma göre komisyon kararim ne olabilir arkadaslar

• Onaylama 1

675 saglik sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kalkancı, 45 dakika önce yazdı:

17 ay sendika 2014 ve sonraki yillarda para girisi ve cikisi olmayan hesaptan adli dava savci 223/e den beraat mutaalasi vermis.komisyon incelemesi devam ediyor saglik bakanligi ,savcinin mutaalasina hakimde uyacak muhtemelen 223/e ye itiraz edip istinafa tasimalimiyim yoksa adli sureci fazla uzatmayip yeterli mi demeliyim bu duruma göre komisyon kararim ne olabilir arkadaslar

6 aydır 2-b beraatla bekliyorum. Mutlaka faydası olur ama süreç uzamasın diyorsanız itiraz etmeyin. 2-b nin benim için en büyük faydası yalan haber ve iftiralarla ilgili davalar açarken "Yüklenen suçun sanık tarafından işlenmediğinin sabit olması" yazmak güzel oluyor. ?

• Onaylama 1

672 MEB, beraat (2-b) (okul,banka kredi kartı) komisyon incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Dantes hocam bu banka kararı neye göre acaba. Çok yakın bi.akrabam tmsf ye devredildiği dönemde 2016 nisan yada mayıs ayı sanırım tam tarih hatırlamıyorum. 1ay süreli bankaya para yatırıp 1ay sonunda çekmiş. 2 yıl 1ay ceza aldı. Başka hiçbirşey yok oğluna hat vermişti ondan kendisi  kullanmadığını ispatladı ama bankadan ceza aldı. Sanırım nasıl insanlara denk geldiğin önemli mahkemelerde

• Onaylama 1

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
Wonder, 18 dakika önce yazdı:

@Dantes hocam bu banka kararı neye göre acaba. Çok yakın bi.akrabam tmsf ye devredildiği dönemde 2016 nisan yada mayıs ayı sanırım tam tarih hatırlamıyorum. 1ay süreli bankaya para yatırıp 1ay sonunda çekmiş. 2 yıl 1ay ceza aldı. Başka hiçbirşey yok oğluna hat vermişti ondan kendisi  kullanmadığını ispatladı ama bankadan ceza aldı. Sanırım nasıl insanlara denk geldiğin önemli mahkemelerde

Banka da önemli olan neden yatirdigini ispatlamak bir nedenin yoksa ceza veriyorlar 

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adana01, 3 saat önce yazdı:

hocam bes kac aylik acaba

Valla hocam tam olarak bilmiyorum ama 12 ay vardır sanırım

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Dantes tmsf dönemi zaten hocam nasıl bi sebep olabilirki çok saçma geldi bize. Ki gerçekten alakasız bi insan ceza alınca avukatta şaşırdı kesin istinaftan döner diye bekliyolar

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...