İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Ebediyatçı, 39 dakika önce yazdı:

Haklisin devrem, memurlar netteki arkadaş ret alıyor burdaki adm isimli arkadaş kabul almış, ret tebliği gelmeden neyin ne olduğunu bilemiyoruz 

burada 679 un sırrı var bence. bu durumda senin içinde ümidim ondan dolayı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ori93, 5 dakika önce yazdı:

İnşallah devrem, Allah tez zamanda tüm masumları sevindirsin 

• Beğeni 1

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ori93, 30 dakika önce yazdı:

Egm de khk lar içinde oransal olarak en çok iadenin olduğu khk 679 ?

• Beğeni 4

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

sayın msa  sağlik bakankiğı  sendika ve besten dokayı iade var sanırım. öyleyse bundan sonra sendika ve bes iade diyebilirmiyiz.

• Beğeni 1

672 devam komisyon bekleniyor  sendika istifa ve BES

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Daha 677 egm ye başlamadılar sanırım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

7 şubat 2017 686 .... unutulur mu ? 

Hayatımın mahvoldugu gün...

• Beğeni 1
  • Üzülme 6
  • Onaylama 1

686 KHK incele(me)me devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karar günü gelmiş. Ne güzel.

İade alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Ret alan arkadaşlara ise geçmiş olsun.

Bugün inşallah daha çok kabul duyarız. 

• Beğeni 6

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Haftalık dosya sayısı ne yazık ki 600 lere düştü ve muhtemel her 4 dosyada 1 kabul verilse yaklaşık 150 iade eder foruma yansıması da 20 30 civarı duyarız. 

Dün tek tük kararlar duyduk bugün de biraz duyarız haftalar böyle böyle geçeceği benziyor birileri çıkıyor bu çukurdan o da birşey. 

Bugünden yarına hemen bir şeyler değişir olacak gibi değilde 3 5 aylık süreçlere beklenti yayılırsa daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim olursa sürpriz olur. Çünkü 672 büyük bir çuvaldı ve kişinin dosyasının tekemmül durumuna göre bu gidişle mayısta ya da eylül de dahi bu khk dan kabul ler duyabiliriz. 

Sağlıklı günler dilerim. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Pazartesi günü kurum görüşüm alınmışti ya hani yazmıştim gruba da. Eşimin ihractan önce nerde çalıştığı da sorulMuş. Eşim de öğretmendi ama komisyon eşime Bes + sendika + sms den ötürü komisyon red vermişti. Komisyon neden eşimi de sormuş olabilir acaba ? zaten onlarda tüm bilgiler var ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...