İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

672zede, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar eşim iade oldu, çok şükür.

Kısaca; 19 Mart’ta olumlu kurum görüşü alındı, bugün 4 gibi baktım inceleme devam ediyordu, yeni gördüm.
16-17 ay sendika ( 2014 Ocak-2015 Mayıs) Darısı geride kalan mağdurlara, bekleyen forum üyelerine. Duam ve temennim hep o yönde. 

Hayırlı olsun eşinizin kurum görüşü alındıktan sonra beklentiye girmiştiniz geçen haftadan beri bekliyordunuz içinize doğmuş adınıza mutlu olduk. 

Sayın 672zede MEB den değilim anlamak için soruyorum eşiniz ile aynı okulda mıydınız sizin görüşünüz alındı mı ve sendika süreniz daha mı çok sizin artı kriteriniz var mı ve son olarak sizden başka okullarınız da kararını bekleyen hocalar varmı iyi geceler hayat yeniden başlıyor ?

• Beğeni 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zeynep, 37 dakika önce yazdı:

Gözünüz aydın hocam.Hayirli olsun.Lütfen bize de dua edin..

Dularım sizinle hocam inanın....

altuğ, 19 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun eşinizin kurum görüşü alındıktan sonra beklentiye girmiştiniz geçen haftadan beri bekliyordunuz içinize doğmuş adınıza mutlu olduk. 

Sayın 672zede MEB den değilim anlamak için soruyorum eşiniz ile aynı okulda mıydınız sizin görüşünüz alındı mı ve sendika süreniz daha mı çok sizin artı kriteriniz var mı ve son olarak sizden başka okullarınız da kararını bekleyen hocalar varmı iyi geceler hayat yeniden başlıyor ?

Hocam ben çalışıyorum eşim ihraçtı sadece. Başka okullardan olup da kurum görüşü alınanlar var mı bilmiyorum maalesef. 

• Beğeni 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 2 saat önce yazdı:

Kısaca; 19 Mart’ta olumlu kurum görüşü alındı, bugün 4 gibi baktım inceleme devam ediyordu, yeni gördüm.
16-17 ay sendika ( 2014 Ocak-2015 Mayıs) Darısı geride kalan mağdurlara, bekleyen forum üyelerine. Duam ve temennim hep o yönde. 

hayırlı olsun rabbim bizede nasip etsin inşallah

• Beğeni 2

672 MEB sendika inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 2 saat önce yazdı:

Gözünüz aydın sn @672zede bu güzel gecede çok güzel bir haber ne mutlu size çok sevindim Allah başka sıkıntılar yaşatmasın inşaallah?

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ebediyatçı, Bir saat önce yazdı:

İyi geceler, hayırlı kandiller. Bugün gündüz bakmıştım karar yoktu. Şimdi baktım, RET almıştım. Kriterler yazılı imzada. Ben KYOK almıştım. Kabul olur diye bekliyordum. Ama ret çıktı. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Yıkıldım,  ne diyeyim.  Bu kadar bekleyip ret almak çok kötü 

Geçmiş olsun.

İdareden dönersiniz inşaallah.

• Beğeni 1

679 KHK-red-SGK-tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 2 saat önce yazdı:

Gözünüz aydın sn @672zede bu güzel gecede çok güzel bir haber ne mutlu size çok sevindim Allah başka sıkıntılar yaşatmasın inşaallah?

Amin hocam çok teşekkür ederim, sağolun....

Vural, 2 saat önce yazdı:

hayırlı olsun rabbim bizede nasip etsin inşallah

Amin hocam darısı başınıza, duam ve temennim hep öyle...

• Beğeni 1

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ebediyatçı, 2 saat önce yazdı:

İyi geceler, hayırlı kandiller. Bugün gündüz bakmıştım karar yoktu. Şimdi baktım, RET almıştım. Kriterler yazılı imzada. Ben KYOK almıştım. Kabul olur diye bekliyordum. Ama ret çıktı. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Yıkıldım,  ne diyeyim.  Bu kadar bekleyip ret almak çok kötü 

Kardeşim çok geçmiş olsun senin adına kriterlerine ve KYOK aldığına bakınca kabul gelir diye bekliyordum açıkçası ? fakat ben şu kriterlerle idare mahkemesinden kesin iade alacağını düşünüyorum.İyi tarafından bak en azından komisyondan kurtuldun biz hala komisyonda bekliyoruz belki aylarca daha bekleyeceğiz sen bizden önce döneceksin tekrar geçmiş olsun 

• Beğeni 4

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 5 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun darısı başimiza insallah

Ebediyatçı, 2 saat önce yazdı:

Geçmis olsun.umarım idare mahkemesinden dönersin 

• Beğeni 1

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 41 dakika önce yazdı:

Kardeşim çok geçmiş olsun senin adına kriterlerine ve KYOK aldığına bakınca kabul gelir diye bekliyordum açıkçası ? fakat ben şu kriterlerle idare mahkemesinden kesin iade alacağını düşünüyorum.İyi tarafından bak en azından komisyondan kurtuldun biz hala komisyonda bekliyoruz belki aylarca daha bekleyeceğiz sen bizden önce döneceksin tekrar geçmiş olsun 

Sağol devrem. İnşallah komisyondan dönersin. Bu kadar bekleyip ret almak çok koydu. Kafam allak bullak oldu.  Bu virüs ortamında kim bilir nasıl başvuracağız. Hayırlısı olsun diyelim devrem herkes için

• Üzülme 3

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...