İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

@Raider hocam ilk kuruluşta üyelik var mıydı

672 Meb~kyok~inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Raider  hocam benim de görüşüm Mart ayının basında alındı.  Bizim sendika süreleri uzun.  Biraz daha zamanimiz var bence.

672 takipsizlik MEB inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

SANIRIM BUGÜN KARAR ÇIKMADI

• Üzülme 1

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Başvurumuzun incelemesi devam ediyormuş. Bitmedi hayırlısı bakalım önümüzdeki haftalara bakıcaz....

• Beğeni 1

672 sayılı khk incelemeye devam ediyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

inceleme devammmm

670 KHK. 01.02.2017 tarihinde KYOK,hala inceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ahmet Bağcı, 1 saat önce yazdı:

Hocam ben de bazı platformlar da dile getirdim ama arkadaşlardan pek destek göremedim onlara hayatı dar etmektense onların zihniyetiyle mücadele etsek daha iyi olur gibi geliyor bana siyasi mücadele şart

ben şahsım her yede karşı propoganda yapıyorum artık hepimiz halkın içindeyiz kimse bizim KHK lı olduğumuzu bilmiyo caddede markette pazarda otobüste bunların yanlışlarını dile getiriyorum söylenecek o kadar cok şey var ki şuriyeliler ekonomi virüsle mücadele işsizlik vs vs 

Arkadaşlar sunu unutmayalım bizim durumumuz hukuki değil siyasi mücadelemizde siyasi olmalı vesselam 

Düşüncelerinizi yazarmisiniz ben mi yanlis dusuniyoeum

Hocam benimki espri. Laf sokmK. Sülalede tek ihraç benim. Herkes farkında hukuksuzluğun ve siyasiliğin. 

• Beğeni 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
adige, 14 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 20 martta kabul kararını gördüğümüzü yazmıştım. Sonrasında yaşanan süreçle ilgili biraz bilgi vereyim. Kabul kararını 20 martta gördük fakat aslında kabul kararı 10 gün önce falan verilmiş, sisteme yüklenmesi sanırım 10 gün civarı sürdü. Kurumdan görüşü alınıp bekleyenler belki bu tarz durumlardan dolayı da zaman kaybediyor olabilir. Sonrasında 3 gün önce falan il milli eğitim müdürlüğünden aradılar, halk bankası x şubesinden hesap açın il milli eğitime gelin dediler. Hesap açmaya gittiğimizde şubede çalışan kişi bugün bu sebepten dolayı bayağı bir kişi geldi hesap açmaya demiş eşime. Belki iadeler var fakat biz duymuyoruz gibi bir sonuca ulaştım, foruma iade olduğunu yazan 3-5 kişi ise o gün hesap açan 20-30 kişi vardı emin olun. Sonrasında il milli eğitime gittik ve kadroyu il milli eğitimde başlattılar. İadeyi komisyon sayfasında gördükten sonrada 17-18 gün atanmak için bekledik. (Ben çalıştığım için ekonomik olarak çok etkilemiyor fakat tek çalışan veya bir aileden iki kişinin ihraç olduğu kişiler için önemli olabilir). Hesabı niye açtırdık, mutemet geçmişe dönük alacakları hesaplayacak ve birkaç gün içinde hesaba yatacak diye beklerken biz sizi arayacağız aradığımızda yeniden gelin dediler. Bu süreç ne kadar sürecek bilmiyorum. Mebbis'den kontrol ettiğimizde hizmet puanı eklenmiş olarak gördük ve 672 sayılı KHK ile görevden çıkarıldı yazısı yerine kadrolu olarak gördük. Posta ile tebligat henüz gelmedi bu yüzden karar sayısını bildiremiyorum. SGK hizmet dökümünde hala ihraç görünüyor, aynı zamanda pasaport protokol sorgusunda da hala il/ilçe nüfus müdürlüklerine gidin uyarısı mevcut. Sanırım nvi'ye dilekçe vermek gerek tahditin kalkması için. Şimdilik yazacaklarım bu kadar, gelişmelerden haberdar ederim. Umudunuzu hiçbir zaman yitirmemeniz dileklerimle. 

Karar sayınızı paylaşır mısınız sizce sakıncası yoksa tabiki.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemoll, 12 dakika önce yazdı:

Karar sayımızı paylaşır mısınız sizce sakıncası yoksa tabiki.

Hocam yukarıda da yazdığım gibi posta ile tebligat gelmedi, il milli eğitimde de sormadık işin aslı. Öğrenince bildiririm. Tahmini olarak 17-18k civarıdır kalan dosya diye düşünüyorum. 

672 KHK - MEB (2020 Mart kabul) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

ömür boyu aynı yazıyı göreceğimi düşünüyorum artık. inceleme devam 

• Üzülme 3

672 MEB sendika inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...