İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konu dışı ama birşey sormak istiyorum,sosyal ekonomik destek alan varmı?bugün yakınıma başvuru yapmadığı halde bir polis bir PTT görevlisi 1000 TL getirdiler.

• Katılmama 1

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben başvuruyorum red  ediliyor . Ben tekrar başvuruyorum.?

• Beğeni 2
  • Kahkaha 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

arkadaşlar dosya tekamülde ne demek

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hic mi iade olan yok eyyy komisyon tatile girdim de bari boşuna beklemeyelim

• Beğeni 2

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

'Bu kadar da olmaz' diyorsunuz. Bir bakmışsınız oluyor.. 'Artık bu kadarı da olmaz' diyorsunuz. O kadarı da oluyor! 
Sonra alışıyorsunuz !

Komisyon üyeleri bal tutan parmaklarını yalasinlar bir kaç ay daha ballı maaş alsinlar diyedir bütün meselenin özeti aslında denetleme gibi bir durum söz konusu olmayınca dostlar alışverişte görsün hesabı ile çalışıyoruz izlenimi veriyorlar sadece. Bu yıl için karar verme durumu dışardan yönlendirme meselesi değil bunların keyfî uzatma ve bedevadan maaş alma düşüncesinden kaynaklı bir durum

• Beğeni 5

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasa17, 4 saat önce yazdı:

Konu dışı ama birşey sormak istiyorum,sosyal ekonomik destek alan varmı?bugün yakınıma başvuru yapmadığı halde bir polis bir PTT görevlisi 1000 TL getirdiler.

Bildiğim kadarıyla, edevlet  üzerinden hane başı bin liralık 3. Faz yardıma başvurursanız (kaldıki 1. ve 2. Faz yardımlar tamamlandı diye biliyorum)fiziki olarak herhangi bir belge istenmiyor.Onaylanırsa sosyal yardımlaşma, edevlette kayıtlı olan numaranızdan sizi arayıp iban istiyor.

Yeşil kartlı olanlar ya da daha önce yardım aldığı için kayıtlı olanlar herhangi bir başvuru yapmasalar dahi yardımları almaya devam edebiliyorlar diye biliyorum.

Ayrıca, 60 yaş üstü veya kronik rahatsızlığı bulunanlara yardımları elden teslim ediliyor olabilir.

Bahsettiklerim kesin bilgi değil araştırmalarım sonucu ulaştıklarımdır.

Ben Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisine başvurdum geçen hafta.(Hanesine 5.000 tl altında gelir girenler 3 devlet bankasına başvurabilir)Khklı kaderdaşlar için tavsiye ederim.10 bin liraya kadar veriyorlar.(hane gelirine göre kendileri belirliyor)ilk 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli.Düşük faizli(0,49).Fiziki olarak herhangi bir belge istenmiyor.Ben ziraatin sayfasından başvurmuştum.Bugün 7.500 tl kredi onaylanmış.Elime geçti.Borçlara gitti ?

Güncelleme • • Whipper
İmla
  • Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Pasa17 daha önce kömür vs gibi yardımlara başvurduysa veriliyor

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın calik87 herhangi bir yardım için başvurusu olmadı,oda çok şaşırdı.

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasa17, 5 saat önce yazdı:

Esim adinada getirdiler fakat esim cok uzaklarda yesil karta basvurdu iseniz o ndan dolayı gelmistir 

• Beğeni 2

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende 15 gün önce ziraate kredi basvurusu yaptim sonuç gelmedi.sizin başvurunuz nezamandı.olumlu veya olumsuz cevap vermesi lazım gibi geliyor bana.hala bekliyoruz ziraati

679.egmred

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...