İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

namutenahi46, 3 dakika önce yazdı:

Kadir1 arkadaşım, benimkini bam onaylayalı tam 2 yıl oldu, savcı itiraz etti yargıtayda bekliyor 2 yıldır ? komisyon hala incelemede

Çok güzel moral verdin teşekkür ederim senin KHK hangisi???

• Kahkaha 1

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dost acı söyler, gerçekler acıdır, 672 ?

• Onaylama 1

672 KHK Banka–Sendika beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
namutenahi46, 3 dakika önce yazdı:

Kıyamete kadar sürmeyecek sonuçta bitecek elbet bu süreç senin de EGM sanırım ?

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Enerki bakanlığı

672 KHK Banka–Sendika beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

sadece tüm listede olan ancak güncel listede olmayan EA koddan mahkemeden red alan var mı acaba. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu kod denilen sey nedir acaba? 

Bende de var mıdır acaba? 

Malûm şu ana kadar hiç bir işlem geçirmedim.

686 KHK incele(me)me devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
namutenahi46, 34 dakika önce yazdı:

Biberde acıdır demek ki biberde gerçektir ?

Aristoteles'in ortanca terimi zengin kavramı olan birinci şekil bir kıyas önermeleri haline dönmüş sohbet

arinn21, 5 dakika önce yazdı:

Bu kod denilen sey nedir acaba? 

Bende de var mıdır acaba? 

Malûm şu ana kadar hiç bir işlem geçirmedim.

MEB için değil EGM için

• Teşekkür 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Santos689, 5 dakika önce yazdı:

MEB için değil EGM için

MEB için bir sey var mı??

Güncelleme • • arinn21

686 KHK incele(me)me devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar beraat aldım dosya istinafta komisyon karar vermek için istinaftan onay bekler mi net bilgisi olan cevap yazarsa sevinirim 9 ay oldu beraat kararı hayırlı bayramlar 

Merhaba..

Hangi BAM'dan sonuç beklediğinizi söylerseniz, ben de biraz moral(!) verebilirim

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

TSK 1. Derece yakını nedeniyle ihraç arkadaşım iade oldu izin verirse ayrıntı paylasacagim hayırlı olsun inşallah.. TSK da iade tebliği nasıl oluyor acaba ve ne kadar sürede oluyor...

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

672 li örtmen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Yeni Oluştur...