İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Red alanlara geçmiş olsun. Kabul alanlara hayırlı olsun.

İncelemeye devam.

• Beğeni 2

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün bir tanıdığımızin red kararını duyduk MEB sendika başka kriter var mı bilmiyorum.sonuna kadar sendika vardı ilk ihraclardandı

• Üzülme 4

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhabalar;

Kabul kararımı yarım saat önce gördüm.

MEB-672-29 ay sendika-KYOK-Kurum görüşü Temmuz 2019 ve Ocak 2020 olarak 2 kere olumlu alındı.

Her Cuma kontrol ederim. Bugün forumda normalden fazla karar paylaşıldığını görünce bir kontrol ettim ve kabul kararımı gördüm.

Umarım her biriniz bu sıkıntıdan en tez zamanda kurtulursunuz.

Saygılarımla

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Beklemede. 

Hiç değişmeyecekmişçesine beklemede. 

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
DogrucuDavut, 16 dakika önce yazdı:

Merhabalar;

Kabul kararımı yarım saat önce gördüm.

MEB-672-29 ay sendika-KYOK-Kurum görüşü Temmuz 2019 ve Ocak 2020 olarak 2 kere olumlu alındı.

Her Cuma kontrol ederim. Bugün forumda normalden fazla karar paylaşıldığını görünce bir kontrol ettim ve kabul kararımı gördüm.

Umarım her biriniz bu sıkıntıdan en tez zamanda kurtulursunuz.

Saygılarımla

Siz eski forumdaki Doğrucu Davut musunuz?..

Yoksa nickname benzerliği mi?..

İlk kez kurum görüşünün iki defa alındığını duyuyorum...

Çok ilginç Sn @DogrucuDavut...

Hayırlı olsun...

En kötü gününüz böyle olsun...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kehake, 22 dakika önce yazdı:

merhaba arkadaşlar . çok şükür bende az önce ''kabul kararı'' mı gördüm.

679 banka. ankara SGK. bir ev almak için anlaşmıştım. kredi için uğraşıyordum. konut kredisi koşulları daha uygun diye 20 bin kadar birikimimi tfinans tan bankasyaya aktarmıştım.  bir uyarı sonucu bir ay kadar sonra parayı tekrar tfinansa aktardım. ve türkiye finanstan  konut kredisi çekerek evi aldım. bu hesap olayları 2014 ocak ın sonu mart başı arasında oldu.tüm olayım bu arkadaşlar.  para 20 bin olduğu için inanın ümidim azdi. şimdilik kurumda kalmaya hiç hevesim yok. bakalım.hayırlısı...

ret alan arkadaşlara geçmiş olsun. inş eskiden sahip olduklarının daha iyisine sahip olurlar. 

Hayırlı olsun. Benim banka hareketleri ile neredeyse aynıymış sizinki. Benim de Ocak sonu yatırma, Mart ortaları çekme ve Kuveytturk'e yatırma. Meblağ biraz daha çok sizinkinden. Sizin kurum neydi? Adli bir durum olmadı mı? Benim 3,5 yıldır ceza davası devam ediyor. Komisyon da inceleme devam ediyor.

672 YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...