İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

altuğ, 57 dakika önce yazdı:

@derebom sen harranlısın o ise sendikalı ?

KYOK almak kabul anlamına gelmese de KYOK almamak kabul almanın olmazsa olmazı değil. 

Hava sıcaktı bugün güzel bir gelişme oldu ardından kabul da gelirse offf kaymaklı ekmek kadayıfı gibi olacak

Son 11 hafta kaldı gümgüm gümgüm kalp atışlarımız hızlandı. 

Komisyon açıklama yapabilir 4 gün içinde.. 

Yarın fazla karar duymayı bi daha 24 haziran haftası. 

Kabul alanlara hayırlı uğurlu olsun ret alanlara da sabırlar dilerim. 

Son 11 hafta derken neyi kaydediyor sunuz?

672 KHK Banka İnceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

657 kamu personeli mevzuatı açıktır. Torpil yapmadan soru çalmadan memur olanlar ve kamu gücünü kişisel çıkarları veya örgüt adına kötüye kullanmayan herkes görevine eninde sonunda dönecek bu kadar basit.

Bu yıl bütün dosyalar iyi kötü olumlu veya olumsuz bitecek kimsenin şüphesi de olmasın

Yarinda büyük ihtimalle çoğu kişinin kararları sisteme yüklenir

• Beğeni 3
  • Onaylama 2
  • Katılmama 2

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Pasific26, 9 saat önce yazdı:

Hocaaaaam nasil bırakıp gidersin beni ? oyyyy valla cok sevindim adınıza ya hayirli uğurlu olsun hocam

Seni böyle bırakmak istemezdim hocam ??zaten biryere gitmiyorum yine buralardayım insallah sizde bir an önce iade olursunuz. 
Saglicakla kalın.

672 KHK. SENDİKA 2015 İSTİFA. TAKİPSİZLİK ALİNDİ İNCELENİYOR.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sabırsız Hocam, hayırlı olsun.. YÖK ten haber duymak güzel.. darısı bizlere inş.. 

• Beğeni 2
  • Onaylama 2

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın  @Es4023  aslında çok polyannacı biriyimdir ama ne bileyim yoruldum artık herhalde. Sabah 8.30 da evden çıktık eve geldiğimizde saat 22.15 di. Iki kuzum evde aklım da hep onlarda. 

Bu aralar iyi değilim. Galiba biraz duaya ihtiyacım var.

Güncelleme • • Adalet
  • Beğeni 9

672 takipsizlik MEB inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yurtdışındaki hemen hemen tum insanlarin tum devletlerin bizlere bakışı bu yönde

"" Bu kararı destekleyecek inandırıcı bir delil görmediğimiz gibi""

https://t24.com.tr/haber/abd-ankara-buyukelciligi-nden-metin-topuz-a-verilen-cezaya-tepki-derin-hayal-kirikligi-icindeyiz,883718

• Onaylama 1

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün yine hem sevindik hem de üzüldük gönül isterdiki bukadar bekleyişten sonra red olmasın ama takdiri ilâhi Allah birşeyi nasip etmişse kimse engel olamaz Allah hayır kapıları açsın inşaallah en kısa zamanda 

İade olan arkadaşlarımıza cok sevindik hayırlı olsun mutlu sağlikli güzel gunler diliyorum hepinize

• Beğeni 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kabul alanlarla umutlarımız artıyor. Ret alanlara da çok üzülüyoruz .  Ne kadar zor olsa da "hüküm Allah'ındır""" Hayır ve şer Allah'tandır". Böyle düşünmeyi başarabildiğimiz sürece nefes alabiliriz.  

• Beğeni 6

679 KHK eşim ihraç. Komisyon inceliyor. Okul ve okuldan kaynaklı banka.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Teacher, 10 saat önce yazdı:

Sizlere bir sorum olacak,cevaplarsaniz memnun olurum... 

Alınan takipsizlik belgesi ohal komisyonununa yollanması gerekir mi? 

Ya da zaten onlara bu belge ulaşıyor mu? 

Yollayın @Teacher Hocam tabi ki...

Görüyorlar aslında onlar ama olsun...

Es4023, 20 saat önce yazdı:

Veeee Dönerci Öğretmen İade Olur Dostlar.... Kriterlerim İmzamda Yazılı

Kararı Az Önce Gördüm Hergun Bakıyordum dün bakmamıştım sadece... 

Allah bugünleri de gösterdi şükür 

Butun Mağdurların Bu çukurdan bi an önce çıkması dileğiyle...

Bu arada Gelen SMS kodu 5661 ??

Aaa süper bi haber...

Tam da alinazik kebabını izlemişken...

?

Hayırlı olsun. En kötü gününüz böyle olsun...

Çok sevindim...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...