İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Iade olanlar bundan boyle hic uzulmesin, red alanlarda once saglik olsun yeni sürece baslamada  Allah kolaylik versin.Biz de hala kuyudayiz 677 EGM devam ediyor kriter yok ama sahiden bi umutsuzluk çöktü oysa ki cok umutluydum ben.

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Ömer Avcu Ayak diretiyorlar. Bir şekilde alacağım elbet de tebliği verene kadar yapmak zorunda oldukları nice şeyler var. Hukuk/kanun takan yok ki.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Adli27, 3 saat önce yazdı:

Bu kararla ilgili  daha fazla bilgiye ulaşan var mı arkadaşlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 MEB sendika ret gördük sanki bugün, naptıkları belli değil bunların

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Başvuruyorum.com dan * hocaya ulaşabileceğim bir mail adresi var mı acaba?

Daha önce YÖK'ten iade olan herhangi biri var mı? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Weweresoldiers, 3 saat önce yazdı:

@Aklima teşekkürler. Ben şu anda GGU aşamasındayım. Benim hakkımda adli herhangi bir işlem yok, olamaz da. 1'inci derece yakın KHK ile ihraç mahkemesi devam ediyor. Yani sormak istediğim şu ki; bende birşey yoksa beni ihraç ederler mi? Bu GGU veya sonrasında olabilecek açığa alma durumuna YD davası açabilir miyim?

Burada ihraç olanların birşeyi var sanıyorsunuz? Birşeyler ayarlanıyor işte! 

• Onaylama 5

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
phoenix, 25 dakika önce yazdı:

Başvuruyorum.com dan * hocaya ulaşabileceğim bir mail adresi var mı acaba?

Daha önce YÖK'ten iade olan herhangi biri var mı? 

Eşim 7 ay önce iade oldu. 6 aydir 1.tercih ettigi universitede calisiyor.

• Beğeni 1

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@phantom18 yazışmamızda  "sonrasında veya o anda bir adli durum oluştuğu" yazılmış. Ona istinaden "adli işlemim yok" dedim. Siz ise "bir şey" demişsiniz. Ben size bir şeyiniz var demedim, diyecek birisi olsam burada gezmem. Otuz yıldır bu ülkede yaşıyorum , adalet kavramını çok iyi biliyorum. En başta kendi durumum ortada .

İşlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar biliyorum hepiniz heyecanlı bir şekilde komisyon kararı bekliyirsunuz idari mahkemelerden sadece kurum kanaati ile ret alan oldu mu bugune kadar? Duydunuz mu ? 

phantom18, 33 dakika önce yazdı:

Burada ihraç olanların birşeyi var sanıyorsunuz? Birşeyler ayarlanıyor işte! 

Ben birinci derece akraba atıldım akrabam beraat etti ben takipsizlik aldım komisyondan ret aldim

• Üzülme 1

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Weweresoldiers, 14 dakika önce yazdı:

@phantom18 yazışmamızda  "sonrasında veya o anda bir adli durum oluştuğu" yazılmış. Ona istinaden "adli işlemim yok" dedim. Siz ise "bir şey" demişsiniz. Ben size bir şeyiniz var demedim, diyecek birisi olsam burada gezmem. Otuz yıldır bu ülkede yaşıyorum , adalet kavramını çok iyi biliyorum. En başta kendi durumum ortada .

Ustam çok nadir askerin kendisi hakkında suçlama var sen durumuna şükret ikinci derece akrabası yüzünden ihraç olan askerler var. Bu arada benim birinci derece akrabam beraat etti komisyon ret verdi şimdi haklı olarak düşünürsün bu adamın ne kriteri var da atmışlar bir de ret vermişler diye inan yok 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

Kriter yok ama ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...