İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

MSA, Bir saat önce yazdı:
  • 672 KHK - MEB - Ordu - Sendika 26 Ay İstifa - Kurum Aranma 2020 Mayıs - Adli İşlem Yok - İADE
  • 675 KHK - MEB - K.Maraş - Nurhak - Eğitimsen - Adli İşlem Yok - İADE (8 Kişi)

Hepsinin gözü aydın olsun. Darısı geride kalan masumlara.

• Beğeni 2

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bogdan Yazarovic, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar. 26 Haziran itibariyle bakanlık oluruyla ihraç edilmiş bulunmaktayım. Kızgınlığımı halen atamasam da kendimden kısaca bahsedeyim. İl Ankara. 26 Nisan 2017 açığıyım. Kodlama vardır elbet ancak ben öğrenemedim. Hakkımda şu ana kadar açılmış olan adli bşr dava olmadı. 2019 kasımda zarf vasıtasıyla ifademe başvuruldu. Ankarada 17-25 aralık öncesi 6 ay şubede çalışmışlığım var. Banka dergi himmet program ankesör vs. Hiçbiri yok. 26 haziranda da malumunuz ihraç edildim. Bundan sonra hukuk mücadelesine idari mahkeme yoluyla devam edeceğim. Bu konuda ayrı başlık açılmadığından buraya yazdım. Eğer yanlışlık varsa içeriğim ilgili yere taşınabilir. Şimdiden fikirleriniz ve destekleriniz için teşekkü ediyorum.

Öncelikle geçmiş olsun.İhrac olduğum günler aklıma geldi.Ne kadar üzülmüştüm anlatamam.Sana da üzülme derim ama insan kendine anlatlamiyor bunu.Zaman herşeyin ilacı derler ya gerçekten öyle.Zamanla bu üzüntülerin geçecek.

• Beğeni 1

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bogdan Yazarovic, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar. 26 Haziran itibariyle bakanlık oluruyla ihraç edilmiş bulunmaktayım. Kızgınlığımı halen atamasam da kendimden kısaca bahsedeyim. İl Ankara. 26 Nisan 2017 açığıyım. Kodlama vardır elbet ancak ben öğrenemedim. Hakkımda şu ana kadar açılmış olan adli bşr dava olmadı. 2019 kasımda zarf vasıtasıyla ifademe başvuruldu. Ankarada 17-25 aralık öncesi 6 ay şubede çalışmışlığım var. Banka dergi himmet program ankesör vs. Hiçbiri yok. 26 haziranda da malumunuz ihraç edildim. Bundan sonra hukuk mücadelesine idari mahkeme yoluyla devam edeceğim. Bu konuda ayrı başlık açılmadığından buraya yazdım. Eğer yanlışlık varsa içeriğim ilgili yere taşınabilir. Şimdiden fikirleriniz ve destekleriniz için teşekkü ediyorum.

Geçmiş olsun.

Şurada özel bir başlık açtım.

• Beğeni 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bizim değil ama başka bir iade haberi vereyim. 672 MEB son 14 ay sendika. İstifa yok. Şubat ayında kurum görüşü alınmıştı.Arkadaşımın eşi birebir tanıyorum sadece sendikası vardı.

• Beğeni 9

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Egitimsen'den 8 kişi aynı anda iade olunca aklıma Yıldırım KAYA geldi. Bilgi almış olabilir komisyondan. Genel olarak KHK'lılar ile ilgili konuşsa da bazen Eğitimsenliler özelinde girişimleri ve konuşmaları da oluyor. Sağolsun yine de. Çukurdan çıkan kim olursa seviniriz.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Şaşırma 1

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 9 dakika önce yazdı:

Egitimsen'den 8 kişi aynı anda iade olunca aklıma Yıldırım KAYA geldi. Bilgi almış olabilir komisyondan. Genel olarak KHK'lılar ile ilgili konuşsa da bazen Eğitimsenliler özelinde girişimleri ve konuşmaları da oluyor. Sağolsun yine de. Çukurdan çıkan kim olursa seviniriz.

Aynen Tekirdağ’da 2 kişi iade eğitim sen. 

• Beğeni 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sınıföğretmeni, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar inanamıyorum...Biraz önce iadeleri okuyunca (yalnızca cuma günleri bakmama rağmen) komisyon sayfasına baktım

Hala titriyorum KABUL kararımı gördüm... sevinçle çocuklarıma sarıldım 

672 KHK- Istanbul- MEB- 30 aylık sendika- eylül2019 kurum kararı olumlu

En son geçen cuma bakmıştım ...darısı tüm 

Sizin adınıza çok sevindim. Rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasin insallah. Bu 30 aylık üyeliğin hepsi 2. kuruluştamıydı acaba.

• Beğeni 3

672 takipsizlik MEB inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...