İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Kerim Kerim, 4 saat önce yazdı:

Ben bekliyorum.

Ben de tek.banka bekliyorum ama yakinim fetöden ceza aldı etkiler mi beni?

Ghhjjk huuiiiiijhy

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler cevap veren herkese. Sn @Eylül her türlü istanbula gelecek o zaman dilekçem, oeki yine istanbuldaki gibi min. 3 ay sürer mi ki? İstanbulda bu kadar uzun sürmesinin sebebi il nüfus mu emniyet mi anlamadım. Konyadan başvuran birine genelgedeki süre 15 gün içinde cevap gelmiş. İstanbuldan 7 ay bekleyen var. Bu süreci hızlandırmak için başka ilden başvursam yine istanbula gelecek dilekçe ama süre kısalır mı? 

Tam aksine uzar diye düşünüyorum. Sonuçta evrakın önce verildiği ilde işleme konması ardından İstanbul a gitmesi ve işleme girmesi gerekiyor. Bu da nereden baksanız bir hafta ekstra süre demek. Kurumun ve EGM nin ne kadar sürede cvp vereceği önemli. Benim anladığım kadarıyla kurumun cvp vermesi iki haftaya yakın sürmüştü. Oradan gelen cevaba göre EGM ye yazı yazmışlardı. O da 3 hafta kadar sürmüştü. 1 hafta da dilekçenin ulaşması vs. Yaklaşık 1,5 ay sürdü daha az değildi benim süreç. Benim yaşadığım il ile çalıştığım il 3 saatlik mesafede. 

eğer diyorsanız ki başka işden gelen dilekçelere öncelik veriyor daha kısa sürede inceliyorlar ki zannetmiyorum  

Güncelleme • • Eylül
  • Beğeni 1
  • Teşekkür 1

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Culture, 8 dakika önce yazdı:

Ben de tek.banka bekliyorum ama yakinim fetöden ceza aldı etkiler mi beni?

Komisyon başkanına göre etkilemeyecek

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu ülkenin iktidarınında muhalefetininde bu ülkeya adaleti getirmek gibi bir niyeti yok.

• Kahkaha 1
  • Şaşırma 1
  • Onaylama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaslar beraat almıştım 7 ay önce ama yurt dışı yasağı pasaport başvurusunu kaldirmamis hakim bizde dilekçe verdik mahkemeye kaldirilsin diye yazı yazmışlar nüfusa emniyete simdi nüfusa tekrardan basvurmalimiyim 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 53 dakika önce yazdı:

Bu ülkenin iktidarınında muhalefetininde bu ülkeya adaleti getirmek gibi bir niyeti yok.

Doğru söylemiş. Asya emeklilik fonu genel müdürünü devletin sigorta fonunun başına getirişinden belli.

• Onaylama 3

679 mgk EGM. KYOK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 20 saat önce yazdı:

EGM 672 ad olan kaç kişi va acaba yazabilir mi?

677 ad mor beyin mağduruyum

• Onaylama 1

677 mor beyin garson ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mazlum679, 43 dakika önce yazdı:

Doğru söylemiş. Asya emeklilik fonu genel müdürünü devletin sigorta fonunun başına getirişinden belli.

Onlar beraber yürüdü, beraber islandi yağan yağmurlarla... sonra olan bize oldu iyi mi?!

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 11 dakika önce yazdı:

tanıdığın tanıdığının tanıdığından komisyon üyesinden alınan bilgi : çalışmalar yavaş ilerliyor

Talimatla hareket ediyorlar. Bu sene bitirmeyecekleri kesin zaten ona şüphemiz yok. Aynı komısyondan adalet beklesinler ne diyelim.

• Beğeni 3

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...