İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Alone Angel, Bir saat önce yazdı:

Forum ahalisi ve Sayın @MSA bu sayfa göz önünde oluğu için burdan sorayım.

Bu lanet garson kodlaması olupta takipsizlik veya berat almış olup pasaport tahditini kaldırtanlar oldumu dilekçe ile? Özellikle 701 KHK olan

701 değil ama 677 den @derebom kardeşimiz kaldırdı sd kart fişlemesi yüzünden red aldı komisyondan bildiğim kadarı ile yanlış bilmiyorsam ama tahdidi kaldırttı takipsizlik ya da beraatle olması lazım 

Güncelleme • • ozelharekat61
  • Beğeni 2

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 26 dakika önce yazdı:

701 değil ama 677 den @derebom kardeşimiz kaldırdı sd kart fişlemesi yüzünden red aldı komisyondan bildiğim kadarı ile yanlış bilmiyorsam ama tahdidi kaldırttı takipsizlik ya da beraatle olması lazım 

Doğrudur. 677 KHK. Kodlama ve üst amir kanaati. KYOK var. Dilekçeden 15 gün sonra pasaport tahdidim kalktı. 

• Beğeni 2

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 8 saat önce yazdı:

Bu ülkenin iktidarınında muhalefetininde bu ülkeya adaleti getirmek gibi bir niyeti yok.

Adamın bütün sözlerinden o kısım cımbızlanmış, nahoş. Bu da kendi twiti:

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 1 saat önce yazdı:

Adamın bütün sözlerinden o kısım cımbızlanmış, nahoş. Bu da kendi twiti:

Bunların takipsizlik alsın beraat alsın kim olursa Olsun, khklılar hakkındaki düşünceleri iktidardan daha katı. Bunlar çözüm değil,  kötü zihniyetin taa kendileri. İktidarıda muhalefetide aynı, bu işi ahirette Allah çözecek.

• Beğeni 1
  • Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 06.07.2020 - 08:26 yazdı:

@Denizyildizi nın bahsettiği videoyu ekliyorum.

Söz konusu dilekçe hakkında şablon bulabilir miyiz? yazan biri varsa şablon olarak basit bir şekilde paylaşabilir mi?

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 13 dakika önce yazdı:

Bunların takipsizlik alsın beraat alsın kim olursa Olsun, khklılar hakkındaki düşünceleri iktidardan daha katı. Bunlar çözüm değil,  kötü zihniyetin taa kendileri. İktidarıda muhalefetide aynı, bu işi ahirette Allah çözecek.

Dostlar rica ediyorum, Allah'ın ne yapacağı ile ilgili şöyle iddialarda bulunmayın.

• Beğeni 1
  • Onaylama 3
  • Katılmama 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman77, 9 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ihraç olup ta ücretli öğretmenlik yapan varmı geçen sene 2 kez aradılar gelin başlayın diye gitmemiştim şimdi gitmeyi düşünüyorum ama polislikten ihracjm ama.normalde ogretmenim 

Takipsizlik almış bir tanıdığım geçen yıl bir dönem kadar yapmıştı, ilçe milli eğitimden" KHK lı olduğunuzu tespit ettik sizinle calisamayiz deyip işi biraktirdilar"

677 KHK beraat , Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 5 saat önce yazdı:

Bir suçu kimin işlediğini merak ediyorsan, ondan en çok fayda sağlayana bak." diye

Sayın @Karagöz yazınizi okuyunca aklıma darbe döneminde söylenmiş bir söz geldi " 15 Temmuz bize Allahın lütfu oldu"...

• Onaylama 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 33 dakika önce yazdı:

@Umutlu hocam darbe girişiminin bir numaralı faili şüphesiz fetödür. Ancak bu konudaki muhalefetin iddiaları da sıklıkla kafamı kurcalıyor. Birgün bu mevzular inşallah açıklığa ve netliğe kavuşur. İnşallah parmağı olan herkesten o geceki şehitlerin ve gazilerin teker teker bir gün hesabı sorulur. Türkiye Cumhuriyeti devletine saldıran bütün eller kırılsın!

İnşaallah   sn @Karagöz temennimiz bu zaten tüm gerçeklerin ortaya çıkıp suçluların cezalanması beni üzen ise darbeyi lütuf olarak görenler bu kadar şehit ve gazi varken hemde ?

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...