İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Virginia Woolf, 11 dakika önce yazdı:

Ben de şimdi baktım. 'İl/ilçe nüfus müdürlüklerine başvurun.' yazıyor. İlçe nüfus müdürlüğüne başvurabiliyor muyuz? Başvuru almazlarsa bile sorgulama yapabilirler mi acaba? İlçede oturuyorum da, ile gerek yoksa gitmeyeyim. 

Nerden bakıyorsunuz acaba? Şimdi e devletten pasaport sorgula dedim ama sadece kimlik ve sürücü belgemle ilgili bilgiler çıktı. 

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende mart gibi dilekce vermiştim İstanbul nufuaa 2 gun once bir ilçenin nüfusuna gidip sordum şerh falan yok dedi adam kalkmış mı yani dedim oda dedi yok ki kalksın bende dedim daha önceden vardi sormuştum yine buraya gelip dedim adamda o zaman kalkmış dedi bende kalktı demek ki dedim sonra birbirimize bakıp gülüştük hahaha:):):) kalktiysa demek ki. Neyse gideriz belki biryerlere hayirlisi

• Beğeni 3

672 sayılı KHK -Komisyon inceleme devam-subat 2019 kurum görüşü alındı olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
aylin yağmur, 7 dakika önce yazdı:

Nerden bakıyorsunuz acaba? Şimdi e devletten pasaport sorgula dedim ama sadece kimlik ve sürücü belgemle ilgili bilgiler çıktı. 

'protokol' diye aratın. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün pek karar çıkmadı herhalde

incelemeye devam

nasıl bir incelemeyse bitmedi 

• Onaylama 2

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 25 dakika önce yazdı:

Ben de şimdi baktım. 'İl/ilçe nüfus müdürlüklerine başvurun.' yazıyor. İlçe nüfus müdürlüğüne başvurabiliyor muyuz? Başvuru almazlarsa bile sorgulama yapabilirler mi acaba? İlçede oturuyorum da, ile gerek yoksa gitmeyeyim. 

İlçe olur mu bilmiyorum ben Antalya merkez de baktırdım hocam.Sadece kimliğimi aldı baktı şerh falan yok dedi hatta parmak izi ekranı geldi başvurunu alayım dedi yok dedim ben şerh var sanıyordum onu kaldırmaya gelmiştim dedim?

• Kahkaha 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

26 hakim savcıya fetöden işlem yapılmış. Belki birmizin savcısıdır. Listeye ulaşabilsek... 

Bilirkişi teslim tutanağı düşmüş uyapa. Ankesör için. 50 gün süre vermiş mahkeme. Acaba gerçekten bu süreye uyuyorlar mı? 

Forumun açık kalmasına çok sevindim arkadaşlar

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar idare mahkemesine dava açmıştım bakanlık savunma yapmıştı bende savunmaya cevap vermiştim pandemi dolayısıyla süreler durdu yeni süre 15 haziranda başladı yani 5 gün kaldı dimi bakanlığın cevabına cevap vermesine ki artık vermez diye düşünüyorum bu olumlu bir gelişmeli acaba ne dersiniz

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karagöz, 3 saat önce yazdı:

I am not a f'ing Fetö member. I have never had any relation with this terrorist organisation, and I will never have. Nor, I have ever committed any crime. In fact, I have always been against them, even when many people were in their side. You can never prove my these words false, because something that is true cannot be proven false.

Adamlara Fetöcü olmadığımı 4 senedir Türkçe ile anlatmaya çalışıyorum, anlamıyorlar. Belki de Türkçe bilmiyorlardır, şansımı bir de İngilizce anlatarak denedim. İşe yaramazsa, Sayın @Santos689'dan yardım alarak bir de Kürtçe anlatmaya çalışacağım. Eskimoca'ya kadar yolum var.

Elin oğlu 4 senede hukuk bitirir...

Sizin için poofread ettim, bol şans ?

I am not a f'ing Fetö member. I have never had any relationship with this terrorist organisation, and I will never have. Nor have I ever committed any crime. In fact, I have always been against them even when many people sided with them. My words can never be proven false because something that is true cannot be proven false.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar idare mahkemesine dava açmıştım bakanlık savunma yapmıştı bende savunmaya cevap vermiştim pandemi dolayısıyla süreler durdu yeni süre 15 haziranda başladı yani 5 gün kaldı dimi bakanlığın cevabına cevap vermesine ki artık vermez diye düşünüyorum bu olumlu bir gelişmeli acaba ne dersiniz

Evet, bitiyor. Verirlerse beyan dilekçesi ver İYUK takı madde yi yazıp, hak düşürücü sürenin gectigini, dosyadan idarenin ikinci savunmasının dikkate alinmamasini talep et 

• Teşekkür 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...