İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

https://www.memurlar.net/haber/916326/hicbir-hainin-TSK-uniformasini-tasimasina-musaade-etmeyecegiz.html

Sn. Bakan adli olarak beraat etmiş mahkeme tarafından aklanmış bana “terörist” diyor. Ne kadar acı verici değil mi? 

• Beğeni 2
  • Üzülme 3

701-beraat-devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 3 saat önce yazdı:

Son başvuru tarihi yarın mıydı?

Bilinmeyen34, 24 dakika önce yazdı:

https://www.memurlar.net/haber/916326/hicbir-hainin-TSK-uniformasini-tasimasina-musaade-etmeyecegiz.html

Sn. Bakan adli olarak beraat etmiş mahkeme tarafından aklanmış bana “terörist” diyor. Ne kadar acı verici değil mi? 

onun ben...neyse. Hain kimmiş çıkar ortaya! elbet! Kendisi 15 temmuzdan 10 gün önce Aksaz Deniz Üssünde ne işi vardı onu açıklasın önce! BAyramlaşma adı altında, cumartesi(!) günü! ve birlikte nöbetçiler dışında personel bulunması yasak!!!!

• Beğeni 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu hafta karar çıkar mı acaba

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 29 dakika önce yazdı:

bilinçaltları şaibeli?

Yıllarca yolunda salya sümük ağlayıp "Sayın pek muhterem vs" ağızlarında yuva yapınca alışkanlık oluyor ve alışkanlıklardan da  öyle kolay kolay vazgeçilmez! 

Sayın Bakan'ın "20 bin bilmem kaç teröristten temizledik" lafına birkaç soruyla karşılık verdim bakalım cevap verebilecekler mi? Yazdıkları Savunma dilekçelerinde veremediler de! 

Güncelleme • • phantom18
  • Beğeni 2
  • Onaylama 5

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bilinmeyen34, 55 dakika önce yazdı:

Kimsenin demesiyle terörist filan olmuyoruz.Ergec bak yerini bulacak ama iste üzülüyoruz o ayrı konu.

phantom18, 8 dakika önce yazdı:

Yıllarca yolunda salya sümük ağlayıp "Sayın pek muhterem vs" ağızlarında yuva yapınca alışkanlık oluyor ve alışkanlıklardan da  öyle kolay kolay vazgeçilmez! 

Bizler hic muhterem bilmem hoca vs.demedik ama olan bize oldu.Bakalim sonuç ne olacak.

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
edeb2121, 31 dakika önce yazdı:

Bu hafta karar çıkar mı acaba

Çıkarda 10-15 tane ancak. Çok çıkarsa yıl sonuna yetişir. Yetişmemesi lazım!

• Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İlave tedbirler dilekçesi için geç kaldım diyenler, dilekçelerine " Pandemi tedbirleri nedeniyle 26 Martta Yasal sürelerin durdurulması nedeniyle başvurumu ... tarihinde gerçekleştirdim." yazmalarında fayda var. Sonuçta komisyon yargı birimi olarak kabul edildiğinden 15 ağustosa kadar süresi olması lazım. 15 temmuzdan önce göndermemin nedeni komisyonun "Ben yargı birimi değilim, benim sürem 1 haziranda başladı" deme ihtimaline karşı önlemdi.

Ek olarak, RET alan bizler için asıl önemli olan dilekçe idari davaya sunulacak olandır. Ama mahkemenin yanında komisyona da dilekçe sunmanın sebebi olası bir hak kaybına uğramamaktır. Komisyondan karar bekleyenler içinse, dilekçeyi komisyona yazmak önemli çünkü, ilk başvuruda sadece ihraç işlemi için başvuru alındı. Özlük hakları vs yazdık ama onlardan kasıt biriken maaşlar vs idi.

İstanbuldan başvuracak arkadaşlar, fatihe gitmeyin. Ordan Cağaloğluna yolluyorlar. Memura sorduğumda ise bu tür dilekçe verenlerin az sayıda olmadığını söylüyor. Anlaşılan o ki bu forum dışında da bir takım khklı grupları var ve yardımlaşıyorlar. Ya da münferit olarak sessiz takipçiler kendileri başvuru yapıyor.

Güncelleme • • wildPuppy
  • Beğeni 2
  • Teşekkür 2
  • Onaylama 1

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
wildPuppy, 1 saat önce yazdı:

Fatihten valiliğe yolladılar, genel evraka dilekçe ile teslim edin dediler. Ondan yazdım buraya vakit kaybetmeyin diye

Vilayet camiinin yanındaki giriste nöbetçi polis memurları genel evrakı arıyorlar, evraktan memurun giriş kapisina gelmesini bekliyorsunuz, memur evrakinizi teslim alıp beklemenizi istiyor ve 20 dakika kadar sonra dilekcenize verdiği evrak takip numarasını getiriyor. Evrak memuru nüfus cüzdanı fotokopisi ve ilk başvuruda verilen alındı belgesini de talep etmedi. Ancak, diğer illerde uygulama eskisi gibi olabilir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...