İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ohal komisyon sayfasından şifre gelmeme sorunu ile problem bendemi genel olarak bi sıkıntımı var...

677 KHK- suçlama sadece cgnat kaydı ile bylock suçlaması- user İD içerik veya başka hiçbişey yok- komisyon ret- idari devam ediyor- adlide devam ediyor...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
SgpKjmr, 19 dakika önce yazdı:

Ohal komisyon sayfasından şifre gelmeme sorunu ile problem bendemi genel olarak bi sıkıntımı var...

Şifre geliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 MEB, 23 ay sendika üyeliği ,Şubat 2016 istifa .Kurum görüşü alınmadı. İlcede kararı gelmeyen tek öğretmenim.Beklemeye devam?

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 1 saat önce yazdı:

Arkadslar 672 MEB den bekleyen forumda kaç kişiyiz acaba kurum görüşü bilgileri ile belirtirseniz sevinirim 

672 MEB 2019 şubatta kurum görüşüm alındı olumlu  istifa edilen 17 ay sendika

672 MEB istifa edilmiş sendika kyok 2019 şubat kurum görüşü alındı olumlu görüş beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonu aradım, açan olmadı, sesli mesaj bıraktım, forumdan kime ulaşırlarsa arayacaklar ??

• Kahkaha 2

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Peki eşli ihraçlardan benim gibi eşi red alıp bekleyen var mı? Ya da bu durumda kendisine kabul gelen varmı acaba? 

• Beğeni 1

672 MEB istifa edilmiş sendika kyok 2019 şubat kurum görüşü alındı olumlu görüş beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 MEB sendika ve banka kurum görüşü olumlu

Güncelleme • • Umut1071

Sendika banka 672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sefahat, 7 dakika önce yazdı:

Peki eşli ihraçlardan benim gibi eşi red alıp bekleyen var mı? Ya da bu durumda kendisine kabul gelen varmı acaba? 

Benim bir arkadaşımin eşine ret geldi,kendisine de iade geldi.

• Beğeni 3

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 MEB bildigim bir kriterim yok, adli işlemim de yok, okulu aramadılar beklemeye devam ediyorum... 

672 Meb, kriter yok, adli işlem yok, incelemeye devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 

16 ay aktifsen 

8 ay KESK

Kurum görüşü olumlu

Beklemede 

2014 ocak - 2015 kasım sendika - SMS var mı bilmiyorum, hatırlamıyorum.  - Beklemede.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
    • Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
  • Yeni Oluştur...