İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Yengeç, 3 dakika önce yazdı:

nisan ayında nasıl 350 karar çıkar akıl alır gibi değil ?  umarım mayıs ayında telafisi yapılmıştır. ancak mayıs sonundaki açıklamanın ertelenmesi istenen seviyede bi kararın olmadığının göstergesi. ümit ederim ki haziran ayında 4000 gibi bi karar verilir de açık kapatılır. aksi takdirde 2021e sarkıtmak için bahaneler uydurulmaya başlanacak. 

Yaklaşık 30 gün karar verilmemişti. Paylaşmıştık.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bu foruma uye kac kisi var acaba?uye no bazilarinda 13 bin küsur yaziyo ,dogrumu bu kadar uye varmı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba Ankara 20. İdare mahkemesi karar olarak kaç binlerde acaba ? Benimkisi 4xxx bu sene karar verir mi mahkeme acaba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Albi-4, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba Ankara 20. İdare mahkemesi karar olarak kaç binlerde acaba ? Benimkisi 4xxx bu sene karar verir mi mahkeme acaba

Müracaat tarihiniz ne zaman. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Muhtemelen haziran sonunda 110 bin dosyayı karara bağladık diye açıklama yapar sonrada kalan 16 bin dosyayı da ayda 2 bin gibi sayı ile sene sonuna kadar bitirirler.

• Onaylama 1

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yavuz Selim TÜRK aynen katılıyorum size madem ki 1 aylık bi gecikme var sene başında 28 bin idi yıl ortasında 14 bin olmasa bile 16 bine inmeli dosyalar zaten millet zor durumda bir de komisyon beklemek gerçekten berbat bir durum bir anlasalar empati yapabilseler. 

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Albi-4, 7 saat önce yazdı:

@derebom 2019 Haziran

2019 nisandan beri bekliyorum. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ret kağıdının etkisindeyim hala:( kurum tarafından gönderilen personel bilgi dosyasinda kişinin aktif olarak toplantilara katildigi bilgisi var diyor. Saglik bakanlığına bağlıydim. Yani bu iftirayı bu alçaklığı en son calistigim isyerimmi yapıyor. Ben hala konduramıyorum. Son güne kadar aradim kurumumu biz seni biliyoruz alakan yok niye boyle oldu üzgünüz dediler. Eğer gram alakam olsa o lanet yapıyla boyle üzülmem boyle tükenmezdim. Ben hayattan soğudum artik. Pazartesi kurumumu arayacagim ve bu iftirayı kim attıysa onu bulacağım. Olmadı ahirette...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hemsire683, 50 dakika önce yazdı:

Ret kağıdının etkisindeyim hala:( kurum tarafından gönderilen personel bilgi dosyasinda kişinin aktif olarak toplantilara katildigi bilgisi var diyor. Saglik bakanlığına bağlıydim. Yani bu iftirayı bu alçaklığı en son calistigim isyerimmi yapıyor. Ben hala konduramıyorum. Son güne kadar aradim kurumumu biz seni biliyoruz alakan yok niye boyle oldu üzgünüz dediler. Eğer gram alakam olsa o lanet yapıyla boyle üzülmem boyle tükenmezdim. Ben hayattan soğudum artik. Pazartesi kurumumu arayacagim ve bu iftirayı kim attıysa onu bulacağım. Olmadı ahirette...

geçmiş olsun tekrar. umarım en kısa sürede idare mahkemesinden dönersiniz. 

Güncelleme • • Yengeç

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...