İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Mağdurlar için gündemi takip ettiğimiz ve gelişmeleri değerlendirdiğimiz yeni forum başlığımızdan merhaba....

OHAL ve KHK Mağdurları için komisyon safhasında yeni bir yıla girdik. İdari davalarda ise İstinaf ve Danıştay aşamasına geçiş devam ediyor.

Genel sorularınız bu başlığı her zaman kullanabilirsiniz. Kendinize yardım ederken sizden daha da mağdur durumda olanların sorularına da anlayışla yaklaşınız. Unutmayın biz büyük bir aileyiz. KHK ve OHAL ve FETÖ Mağduruyuz. Kimseyi kırmadan saygı ile mesajlaşalım. Hukuki mücadelemiz örnek teşkil etsin.

Konularına Göre Diğer Başlıklar:

İdari Davalar

Ceza Davaları

Ayrıca yeni üyelerimiz şu bölümlerden forum, işleyiş ve mesajlaşma hakkında yardım alabilirler...

Kalan dosyalarda bekleyenler için bol iade diliyoruz..

• Beğeni 6
  • Teşekkür 2

•  KHK Forum Otomatik Sistem Hesabıdır • Özel Mesaj Göndermeyinizİletişim İçin Buraya Tıklayın

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 5 dakika önce yazdı:

Yeni forum başlığımız ve  yeni yıl; mağdurlara bol iade ve iade-i itibar getirsin.

Hayırlı olsun. İyi forumlar...

dilekleriniz için teşekkürler. birbirimize umut olalım. malum geri kalanı zaten körük oluyor

• Beğeni 2

701 kriter yok KYOK aldı 2018 Dz.K.K.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni konu yeni yıl... 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni sayfa ve yeni yıl herkese umut olsun inşallah  dileklerimizin  hayat bulduğu yıl olsun allah bu cikmazdan biran önce bizlerı kurtarsin darda  olanlara yardım etsin işlerimizi  zorlastirmasin kolaylaştırsın 

• Beğeni 3

679 KHK -KYOK SGK kurum garson red 21.idare Mah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2020 yılı tüm masumların haklarını aldığı yıl olması dileğiyle yeni sayfa hayırlı olsun.

Bize de rabbim idare mahkemesinden veya siyasi olarak tez zamanda dönmeyi nasip etsin inşallah amin

Güncelleme • • Fatih777
düzenleme
  • Beğeni 5

Adalet Bakanlığı İKM, 689 KHK, Soruşturma devam, Komisyon kararı RET, idari dava 25 . idarede mahkemesi 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
fikirfikri, 5 dakika önce yazdı:

iade oldum

tüm masumlar iade olur inşallah

Hcm yeni mi gördünüz hayırlı olsun

• Beğeni 2

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni yıl, yeni umutlar, yeni sayfa, umarım hayatımızda da forum sayfası gibi beyaz bir sayfa açacağımız günleri tez zamanda görürüz inşaallah. Sabrımızın, umudumuzun ve adaletin en yüksek seviyede olacağı bir yıl olması temennisiyle mutlu yıllar herkese.

• Beğeni 2

Adalet Bakanlığı 675 Ret idari süreç yok. Zalimin sesi çok çıkar belki ama; son sözü mazlum söyler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

KHK zalimliğinin bittiği bir yıl olsun herkesin iyi haberler aldığı bir yıl olması dileğiyle 

MSA kardeşm benim 2017 yılından beridir  açık bir soruşturmam var bugün adliyeye geldim dosya emniyetten savcı beyin önüne gelmiş ben katiple görüştüm soruşturmanın bir an önce sonuçlanmasını ohal komisyonundan haber beklediğimi söyledim o da isterseniz bir dilekçe yazın ben nasıl bir dilekçe yazayım bir örneği var mı şuan aklıma pek bişey gelmiyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• Arkadaşlar dosyam 2.5 yıldır 13 idd de bu kadar uzun süre bekleyen var mı ? 
    • Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda hastalığınızı tamamen atlatırsınız. Malülen emeklilik hakkı, kazanılmış bir hak olduğundan ihraç olsanız bile bu hakkınız saklıdır. İhraç olmanız durumudan (ki inşallah olmazsınız) malülen emeklilik haklalarınızı alabileceksiniz. Benzer durumda olan bir tanıdığım var. Malülen emekli olma hakkı olduğu halde, kendisine sunulan geri hizmette çalışmayı kabul etmiş. Daha sonra ihraç olunca, malülen emekli olmak için gerekli girişimlerde bulundu ve ihraçken malülen emekli maaşı almaya başladı.
    • Merhabalar. Başvurmuş olduğunuz iş yeri İK yada Muhasebe birimleri farklı kurumlara ait SGK kayıt bilgilerini gizlilik gereği göremez rapor edemez. Ancak çok kurumsal iş yerleri ayrıntılı SGK döküm bilgilerinizi sizden isteyebilir. Ancak o dökümde KHK çıkış bilgileriniz görülebilir. Onun dışında durumunuzu belirtmenize çok gerek yok bence. Ayrıca işe başladığınızı da yeni fark ettim. Hayırlı olsun, rabbim utandırmasın inşallah. 
    • Merhaba polis memuru olarak çalışırken hakkımda soruşturma açıldı ve kanser oldum. SGK Malülen emekli hakkı ve gih memuru olarak çalışma hakkı sundu. Şu anda gih memuru olarak çalışıyorum. Soruşturma devam ediyor eğer ihraç olursam Malülen emekli olabilirmiyim. Bu hakkım saklı kalıyor mu.
    • Sayın The Oracle; 2017- 2023 arasında KHK' lı ve sigortalı olarak özel hastanelerde çalıştım. Kasım 2023' de memuriyete döndüm. SGK' dan çakışmalı hizmet nedeniyle adıma yatan sigorta primlerini geri istedim. ( Foruma genel not: Üniversite geriye dönük maaşlarımı verdi. Döner sermaye, ek ders ve promosyonları, nöbet ücretlerini vermedi. Bunlar için dava açtım. SGK almış olduğum emekli maaşlarımın üniversitece geri alınarak SGK' na iadesini istedi. Üniversite emekli ikramiyemi geri almak için beni  icraya verdi. Tüm arkadaşlarımın bu tatlı dertlerle uğraşacağı günleri en kısa zamanda görmelerini dilerim.)
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...