İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

Ron Swanson

Boşuna Ptt'ye Para ödemeyin - Bedava Faks

Önerilen Yorum

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi işlemler nedeniyle sürekli bir yerlere dilekçe göndermemiz gerekiyor.

Kurumlara yazı yazarken veya bir talepte bulunurken, yazı gönderecekseniz bunu yazıcıdan çıkarayım sonra tekrar ptt aracılığıyla (iadeli taahhütlü sanırım 15 lira) göndereyim diye uğraşmayın yazınızı  www.hellofax.com adresinden istediğiniz herhangi bir yere, bedava gönderebilirsiniz, yeni hesaplara 5 sayfaya kadar bedava yazı gönderme imkanı sunuyor.

Sağ üstten "Get Free Pages" sayfasından belirli işlemleri yaparsanız bedava sayfa sayınız artıyor, veya yeni bir gmail hesabı açarak giriş yaparsanız yine 5 sayfa yazı gönderme hakkınız oluyor.

Bu şekilde sınırsız olarak bedava istediğiniz yere faks gönderebilirsiniz.Yine site üzerinde "Fillout&sign" kısmında yazınıza imza atabilirsiniz veya Paint programında imzanızı atıp "PNG" olarak kaydederseniz Word dosyasına ekleyebilirsiniz, yapamayan olursa kendisine anlatabilir ve konu içine nasıl yapılacağını resimli olarak ekleyebilirim. 

ss

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Birkaç kez kullandım. Gayet güzel...

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA Dediğiniz gibi işe yarıyor, hem paradan hem zamandan tasarruf 

ss

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...