İçeriği gör
Karagöz

BM Başvuruları Genel Forumu

Önerilen Yorum

Editör

Sayin @Snickersnee tespitleriniz dogru ve yerinde. Bununla birlikte ben kendime ozel bir durumu forumda paylaşmistim. Ohal sonrasi idari mahkeme basvurum ankara idare mahkemesi tarafından kabul edilmişti. Bir yil boyunca mahkeme bakanliktan savunma ostedi, komisyona dosyami sordu, kararin verilmesini istedi yetmedi durusma yapti ohal komisyonu hic bir şekilde paylaşım yapmadı, karar vermiyor, duruşmaya gelmiyor ve karar çıkmıyor yani mahkemeyi takmıyor. Ben burdan yola çıkarak hazırladım. Bir de tabi 15 temmuz oncesi sistematik sekilde yapilanlar var ki sayfaya sigmaz ama ben başvuru formuna sigdirdim. Yani böyle bir süreç  diyelim. Surasi da var ki ven basvuru yaptıktan sonra incelenmesi, savunma istenmesi diyene kadar karar da çıkar diye düşünüyorum ama bu adamlarin da iadeye zerre yanasmadigi mantigiyla başvuruyu yapmayi planlıyorum. 

Güncelleme • • observer
Duzeltme
  • Beğeni 1

675 KHK Tarim ve Orman Bk.        OHAL komisyonu inceleme devam ediyor. Takipsizlik kasım 2018.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

sayın @Snickersnee maili yazdım ama geldi mi acaba

675 KHK Tarim ve Orman Bk.        OHAL komisyonu inceleme devam ediyor. Takipsizlik kasım 2018.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
observer, 2 dakika önce yazdı:

sayın @Snickersnee maili yazdım ama geldi mi acaba

Az önce size dönüş yaptım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Snickersnee hocam, verdiğiniz bilgiler için ben de teşekkürlerimi sunuyorum. 

• Beğeni 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar nasılsınız bir ses verin ? Arada gelişmelerden haberdar edelim birbirimizi.

• Beğeni 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...