İçeriği gör
Geographer

Dijital Veri İnceleme

Önerilen Yorum

Merhaba, foruma yeni üye oldum. 2 Temmuz da mahkemem var ve delillerden birisi de bilgisayarda örgütle ilgili vaaz videoları Kitap PDF hali cıkmıs. Bununla ilgili nasıl savunma yapılır ne denir görüşlerinize ihtiyacım var.. sadece dini bir yapı olarak bildiğim yapının böyle bir ihanet içerisinde olduğunu öğrenmek zaten yeterince mağdur olmamı sağlamışken şimdi bir de özgürlüğüm be işimi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyayım. 

Milli eğitim Bakanlığı’nda görevime devam ediyorum ama 2 temmuzda Antalya Ağır ceza da mahkemem var. Kriterler banka, SGK kaydı, dernek, dijital inceleme...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

yapıyı ben de bilmiyorum ama CBnın bu yöndeki ibadet kısmı ile ihanet kısmı ayrı, şeklinde sözleri var. Bir de delillerin tarihi 17/25 aralık öncesiyse belki bir umut. Bunlar da normalde terör örgütü üyesi olmak için delil değil zaten normal hukuk devletinde. hiç alakası olmayanlar (dinen bile) dahi ihraç olup ceza alıyorken özellikle TSK'da, Allah kolaylık versin

Güncelleme • • wildPuppy

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...