İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Mutaf, 4 saat önce yazdı:

Ben gönderdim birkaç dakikamı aldı sadece.

Ben de. Bence yararlı bir anket.

ilhami bulut, Bir saat önce yazdı:

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek tam olarak böyle  birşey olsa gerek yahu arkadaşlar bu faşist iktidarın güdümündeki bu yargıdan bile beraat ederek aklanmış KHK lıların görevlerine iade etmeyip bunun yerine sadece özel sektörde çalışmalarına yönelik bir düzenlemeyi iyi bir şeymiş gibi görmek bir tek bana mı garip geldi yahu özel sektörde KHK lıların ne kadar iş bulabilir sonra bulsa o bulduğu işten ne hayır gelir zaten hali hazırda çalışanlar var af buyurun eşek gibi çalıştırıp emeğini sömürüp duruyorlar böyle bir saçmalığa kimse sevinmemeli asla iyi bir şey gibi görmemeli herkes gasbedilmis görevini ve özlük haklarini sonuna kadar tavizsiz ısrarla talep etmeli özel sektörün sömürüsünden yıdldığımız için yıllarca KPSS çalıştık sonra bunca şeyden sonra görevine iade okuduktan sonra istemeyen KHK lı zaten istifa edip alacaklarını alıp özel sektöre geçebilir 

Kesinlikle haklısınız hocam. Ben hiç yoktan iyidir gözüyle bakıyorum. Malum ekonomik olarak sıkıntı yaşıyoruz.

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ilhami bulut, 1 saat önce yazdı:

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek tam olarak böyle  birşey olsa gerek yahu arkadaşlar bu faşist iktidarın güdümündeki bu yargıdan bile beraat ederek aklanmış KHK lıların görevlerine iade etmeyip bunun yerine sadece özel sektörde çalışmalarına yönelik bir düzenlemeyi iyi bir şeymiş gibi görmek bir tek bana mı garip geldi yahu özel sektörde KHK lıların ne kadar iş bulabilir sonra bulsa o bulduğu işten ne hayır gelir zaten hali hazırda çalışanlar var af buyurun eşek gibi çalıştırıp emeğini sömürüp duruyorlar böyle bir saçmalığa kimse sevinmemeli asla iyi bir şey gibi görmemeli herkes gasbedilmis görevini ve özlük haklarini sonuna kadar tavizsiz ısrarla talep etmeli özel sektörün sömürüsünden yıdldığımız için yıllarca KPSS çalıştık sonra bunca şeyden sonra görevine iade okuduktan sonra istemeyen KHK lı zaten istifa edip alacaklarını alıp özel sektöre geçebilir 

Adana'da komisyon kararı ile iade olan öğretmenleri özellikle Mayıs 2021 sonrası uzak ilçelere gönderdi valilik .tercih yapanları reddedip uzak ilçelere verilsin talimatı vermiş.kabul kararı alıp 3 ay bekletilen öğretmen vardı.

• Şaşırma 1
  • Kızma 3

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 2 saat önce yazdı:

Adana'da komisyon kararı ile iade olan öğretmenleri özellikle Mayıs 2021 sonrası uzak ilçelere gönderdi valilik .tercih yapanları reddedip uzak ilçelere verilsin talimatı vermiş.kabul kararı alıp 3 ay bekletilen öğretmen vardı.

Hocam ben 5 Ekimde kabul kararımı gördüm. 3 gündür de eski görev yaptığım ilçedeyim. İle gittim dilekçe istediler, dilekçenin içeriği de "nereyi istiyorsam o ilçeyi ve o okulu" yazmamdı. O sebepten kendi bu durumu gözüyle görmüş olan biri olarak mis mış hikayeleri bana inandırıcı gelmiyor 

(672 KHK - inceleme devam - amir kanaati) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 15.10.2021 - 20:27 yazdı:

https://data.surveybook.net/s/E6EFECC647B54813AD252CEE11741E99 Arkadaşlar lütfen ankete katılım sağlayın

Hocam doldurdum, sonuçları paylaşırsanız memnun olurum.. 

679-YÖK Komisyon İncelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

@scienceindex Arkadaşlar yaşam derneği bu anketi düzenliyor. İhraçların yaptığı tahribatı ortaya çıkarmak için bu anket yapılıyor.Anket sonuçlarını onlar paylaşacak

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ali Haydar, 15 saat önce yazdı:

@scienceindex Arkadaşlar yaşam derneği bu anketi düzenliyor. İhraçların yaptığı tahribatı ortaya çıkarmak için bu anket yapılıyor.Anket sonuçlarını onlar paylaşacak

Bende katıldım,emeği geçenlere teşekkürler.

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mavi Çocuk is back, 2 saat önce yazdı:

Hocam ben 5 Ekimde kabul kararımı gördüm. 3 gündür de eski görev yaptığım ilçedeyim. İle gittim dilekçe istediler, dilekçenin içeriği de "nereyi istiyorsam o ilçeyi ve o okulu" yazmamdı. O sebepten kendi bu durumu gözüyle görmüş olan biri olarak mis mış hikayeleri bana inandırıcı gelmiyor 

Arkadasimin eşi Nisan'da Adana'da kabul kararı gördü Nisan 8 sanırım 10 gün sonra il MEB arayıp kararname geldi demiş 10 adet okul tercihi yapmışlar biz sizi ararız demişler Mayıs ortasına kadar haber gelmeyince il MEB müdür yardımcısı ile gorismusler m.yardimcisi valilik onaylamiyor yeniden tercih yapacaksınız demiş ve yoksa sizi il emri ile biz atarız bir okula demiş.5 okul Saimbeyli Tufanbeyli çevresi okullar ve atama yapıldı arkadaş eşi mahkemeye verdi devamlı görüştüğüm arkadaş olduğu için kesin ve net bilgi ...

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 10 dakika önce yazdı:

Arkadasimin eşi Nisan'da Adana'da kabul kararı gördü Nisan 8 sanırım 10 gün sonra il MEB arayıp kararname geldi demiş 10 adet okul tercihi yapmışlar biz sizi ararız demişler Mayıs ortasına kadar haber gelmeyince il MEB müdür yardımcısı ile gorismusler m.yardimcisi valilik onaylamiyor yeniden tercih yapacaksınız demiş ve yoksa sizi il emri ile biz atarız bir okula demiş.5 okul Saimbeyli Tufanbeyli çevresi okullar ve atama yapıldı arkadaş eşi mahkemeye verdi devamlı görüştüğüm arkadaş olduğu için kesin ve net bilgi ...

Öyleyse kötüymüş gerçekten, üzüldüm. Beni güzel karşıladılar, hakkındır nereyi istersen seçebilirsin dediler 

(672 KHK - inceleme devam - amir kanaati) 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdari dava açıcamda  avukat tavsiyesi olan var mıdır ? 

Muğla , kocaeli , ankada ya da eskişehir olursa iyi olur.

İhraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...