İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar polis arkadaşlara bir sorum var, raporla alınan ilacı sildirme durumu olurmu? Mülakatta sorun olmaması için. Sildirebilirmiyiz yolu yordamı var mıdır bilen var mı?

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yeni sayfa bol iadeli olur inşallah 

701 kriter yok KYOK aldı 2018 Dz.K.K.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 3 saat önce yazdı:

@bkartli hocam 2 ay öncede tahminlerde 4000 diyorlardı toplam KHK MEB 4000dr bence illaki kararlar çıkıyorduk biz duymuyoruz neyazikki sayımız azaldıkça kararları duyma oranımız azalıyor 

Hocam inşallah sizin dediğiniz gibidir.Ben de forumdaki anket verilerine göre tahmin yürütüyorum.İsin açıkcası forumdaki anketlere güveniyorum.Kisaca formül su hocam;kalan her 3 dosyadan 1 i MEB.Simdiye kadar yapılan anketlerde üç aşağı beş yukarı çıkan sonuç hep aynı

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sennora, 3 saat önce yazdı:

Bir tanıdığında red gelmiş.686 KHK banka ve okul kriter.bankaya 2014 eylülde para yatırma bankanın tmsf ye geçmesinden çok sonra hesabı kapatma

Kurum MEB

Offf benim de 686 ve banka??

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
communication, 6 saat önce yazdı:

Her persembe güne, bugun YÖK ten aranirim iade haberi icin diye bir umutla uyanip gun sonunda hayal kirikligi ile günü sonlandirmak.

Var Hocam . Hatta her gün YÖK ten telefon bekleyen var. Cumartesi ve pazar dışında . Hepimizin psikolojimiz bozuldu bu süreçte ama belirsizlik daha da fena

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 2 saat önce yazdı:

Gerçekten usandım. İşin sıkıntılı yanı, aransam nereyi seçerim onu da bilmiyorum. Ailemle yaşıyorum vE ilk seçemedim bu il olsa gelir ki alanla alakalı bölümüm ve hocalar var. Hepsini tanıyorum. Sorunda buradan başlıyor. 

üniversite eski kurulanlardan ama bi okadar dedikodu sırttan bıçaklama herşeyin olduğu bir yer. Alanınla alakalı verimli çalışabileceğim üniversiteler İstanbul ve Ankara da ki orayı da seçemiyoruz  

Öte taraftan ailemle yaşamak ciddi zorluyor artık beni. Her ne kadar birçok kolaylığı olsa da. 

Bi taraftan belki de risk sorumluluk almayan almak istemeyen karar veremeyen iç sesimdir bunu söyleyen isteyen, bir liste  yayınlanacak iade olanlar denecek, şu il veya üniversite şeklinde açıklanacak  

açıkçası akademik anlamda nasıl verimli olurum bu saatten sonra hiç bilmiyorum   Tek istediğim gitmek uzaklaşmak  başka bir ülkede özgür bir ortamda yeniden sıfırdan başlamak . burada  ki insanlar düşünce yapılarıyla yaşamak beni bezdirdi. Şurda ne kadar ömrüm kaldı, istediğim sevdiğim şeyleri ne kadar yaptım ki. 

Kafa karışık. Cümlelerim bayağı devrik oldu kusura bakmayın.   

Ayni ben...Artik kabul karari da benim icin bir anlam ifade etmiyor. Gelirse de doguda en ucra hangi universite varsa simdilik oraya gidecegim.  Ondan sonra da yurt disi icin firsat kollamayi dusunuyorum. Bu curumus ve  gelecek vaad etmeyen toplumda kendime bir yer bulabilecegimi cok dusunmuyorum. Bakalim onumuzdeki gunler bize neler gosterecek. Hayat umdugumuz gibi gitmesede her zaman mutlu olmakta fayda var.

Güncelleme • • chosenOne
  • Beğeni 3
  • Onaylama 3

YOK, 675 KHK, Superonline ADSL Magduru, KYOK. KABUL karari 07.05.2021 tarihinde alindi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adli27, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar polis arkadaşlara bir sorum var, raporla alınan ilacı sildirme durumu olurmu? Mülakatta sorun olmaması için. Sildirebilirmiyiz yolu yordamı var mıdır bilen var mı?

İlaçlar medula sistemi üzerinden veriliyor, yani direk SGK ile alakalı, eczane vb.yer silemez, illerin bağlı bulunduğu SGK Müdürlükleri vardır, oradaki ilac Eczacılık birimi ile irtibata geçin imkansız ama siz yinede şansınızı deneyin

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
khk111, 11 dakika önce yazdı:

İlaçlar medula sistemi üzerinden veriliyor, yani direk SGK ile alakalı, eczane vb.yer silemez, illerin bağlı bulunduğu SGK Müdürlükleri vardır, oradaki ilac Eczacılık birimi ile irtibata geçin imkansız ama siz yinede şansınızı deneyin

Teşekkür ederim, veren doktorda silemez değil mi?

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• Herkese selam. İstinafa beyan dilekçesi yazacağım.  Başlık ile alakalı çıkmaza düştüm. Örneğin Ankara 13. Bölge idare mahkemesi başkanlığına  sunulmak üzere Ankara 19. İdare Mhahlemesi başkanlığına gönderilmek üzere İstanbul nöbetçi idare mahkemesi başkanlığına    bu mudur acaba ? Nasıl olmalı 
    • Benim de 2 yil aradan sonra 15. Idare mahkemesinde kuzu gibi yatan dosyamdan 5 gün önce nüfus kayıt örneği çıkartılmış gözüküyor. Bir hareketlilik var sanırım artık karara çıkacak. Hadi bakalım hayırlısı ☺ dualarinizda bana da yer verin😊
    • Danıştay Onama kararından sonra ne yapıyorduk arkadaşlar? AYM 'ye başvuru yapıyoruz galiba ama kaç gün içinde bilen var mı? Bir de sağlam idare hukukçusu avukat lazım yoruldum bıktım artık...
    • @Karagöz çok teşekkür ediyorum hocam darısı herkesin başına olsun tüm üyelerimizden güzel haberleri görmek dileğiyle 🙏🏻☺️
    • @Gül reçeli ve diğer idare Mahkemesinden iade olanlar için yararlı bir başlık: https://forum.khkhaber.com/forum/68-i̇stinaf/ ( Burada oldukça fazla Örnek var )  ben kendi dilekçemi buraya yorum olarak yazdım.   Dosya Linki : https://file.io/ldKx08FKHqhd 
  • Yeni Oluştur...