İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Hayırlı bayramlar, adaletin tez vakitte tecelli etmesi temennisi ile @ibrahim'y

672 KHK Banka–Sendika beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,en kısa sürede gorevlerinize iade olmanızı dilerim.

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Profiline uzun zamandır bakmıyordum bugün bir bakiyim dedim ancak kriterlerde değişiklik yapılmış SGK falan yazılmış bunlar bende yok tü neden olabilir

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar tüm forum ailesinin kurban bayramını kutlar, buruk ve sevinçsiz geçen son bayramımız olur.

@MSA @Karagöz @varex @AklimaArkadaşlar bu ek tedbirlerin iptali için idare mahkemesine dava açacağım ancak dilekçede davalı kısmına ihraç olduğum kurumumu yazman gerekiyor acaba?

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mgdrdnzci, 21 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar tüm forum ailesinin kurban bayramını kutlar, buruk ve sevinçsiz geçen son bayramımız olur.

@MSA @Karagöz @varex @AklimaArkadaşlar bu ek tedbirlerin iptali için idare mahkemesine dava açacağım ancak dilekçede davalı kısmına ihraç olduğum kurumumu yazman gerekiyor acaba?

Öyle evet davalı olarak. İşlemi onlar yapmış görünüyorlar çünkü.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bayramınız mübarek olsun. Üç günlük dünya öyle yada böyle geçiyor. Yediğimiz iki lokmayı zaten. Bu dünya cennet değil sefa sürme yeri değil. O eski güzel bayram günlerin de dünyanın başka yerin de insanlar olmadık çileler yokluklar çekiyor bizler gülüyorduk. Allah cc günleri insanlar arasında böylece değiştiriyor kimin iyi kimin kötü davranacağını sınıyor. Allaha binlerce kez hamd olsun. Sabr edenlere müjdeler olsun. 

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

679.EGM. KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karagöz peki adli yardım talepli mi açmam lazım ve Yargılama Giderlerinin Davalı Kurum Üzerine BırakılmasI diye eklemem gerekiyormu 

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sevgi, 1 saat önce yazdı:

Profiline uzun zamandır bakmıyordum bugün bir bakiyim dedim ancak kriterlerde değişiklik yapılmış SGK falan yazılmış bunlar bende yok tü neden olabilir

Hocam gecen @MSA hocam formda guncelleme oldugunu bilgilerde kayma olabilecegini soylemisti profil ayaralrdan duzeltebilirsiniz.

Bu arada herkesin bayrami mubarek olsun...

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...