İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar bu ek tedbirlerle ilgili davayı en son nezaman kadar açabiliyoruz @MSA @Karagöz @Aklima @varex

Dzkk Asb ohal sonrası ihraç tanık ankesör adli süreç istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir tanıdığımin dun iade oldugunu ogrendim. Belki birilerine ışık olur diye yaziyorum. Maliye bakanlığı 672 KHK hicbir kriteri yoktu hakkinda sadece isim olarak muhalefet diye verildigini biliyordu. Yalniz onemli olan esi red almisti komisyonda ve hala mahkemesi devam ediyordu, ciddi suclamalari vardi.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

672 KHK-MEB, sendika 26 ay, kurum gorusu 3 Ekim de alindi- olumlu görüş bildirildi- komisyon inceleme durumunda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum ,msb den savunma gelmişti en başta içi bomboş sonra savunma yapınca ek savunma göndermişler  ablam devletin kurumunda bank asya maas karti ve kredinkarti verdiler zamanında onu yazmışlar bi araştırın bakalım kimineymiş bu maaş kartını ,kim devlet vermiş şimdi ben suçlu oluyorum bende savunmaya savunma yazdım yazmışsınız ama araştırılsın diye maaş kartı olduğunu verenler hakkında işlem yapıldımı acaba diye kanunen suç yokki ablam zaten diyor araştırsınlar benim mass kartimdi hastanedeyken verdiler diye kredi kartını da verdiler ikisini diye ama adalet nerde burada ben devletimizle güveniyorum bunları yapanlarin çizenelrin hesabını devlerimiz zamanı geldiğinde soracaktır adalete,devletimize güvenin tam....

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben inanıyorum bi akıl eli var birileri tarafından yapılan hemde bilerek yapılan bi akıĺ eli var bunlar kimse devletimiz eminim bu oyuna son verecek masumlar elbet anlatılacak,ve gururla mesleğinize döneceğiz ben bunları diyorum çünkü allah adaletin,adaletinin yanındadır er yada geç düzelecek ve bunu devlet nasıl bizi attı kendisi düzeltecek çünkü ben inanıyorum ki masumların ,yapılanların farkındalar feto belası üst kademe kaçtı gitti ....olan bize oldu yavaş yavaş anlaşılacak alt tabakanın bi sucu olmadığı kaçanların zaten sucu vardiki gitti biz devletimizden,bayragımizdanvazgecmedik ,ben vatan haini olsam çocuğuma bayrak sevgisi çanakkale savaşının merkezine gidip şehitlik.mertebesinin ne demek olduğunu,vatan nasıl kurtulmuş düşmandan götürmezdim hiçbirimiz EMİNİM bundan bayrağımızı bu kadar seven değildir,herkez  ülkemizin düşmanlara verilmesini istemez bizler bu vatanın evlatlarıyız çünkü gidecek toprağımız yok bizi biz anlarız....

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bayramlarda herkesin hayatına şu veya bu şekilde devam ettiğini görüp kendim için bir şeyin değişmediğini farkettiğimde şahsen normalden daha da üzülüyorum, sanki bayramlarda, yaşamaya alıştığımız bu gariplik daha da gözümüze sokuluyormuş gibi hissediyorum. annesini kaybedenleri üzer anneler günü, bu da öyle bir şey sanırım.

bu arada, 679'dan icra katibi iadesi haberi vereyim ben de, dün sayfaya bakmış ama ondan önce ne zaman kontrol ettiğini bilmiyorum, detayları aldığımda paylaşırım, umarım bilgi vermekten çekinmez.

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi bayramlar 

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba, iyi bayramlar diliyorum. Üniversitede görev yapan bir arkadaşa sorum olacaktı, bir karın ağrım var da ? Ama kendisi bana özelden selam verirse iyi olur çünkü ben özelden yazmayı beceremiyorum galiba, ne yazsam genele düşüyor komik oluyor ?

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...